Qırımtatar Maaliy Merkezi

Grantlar

Insan Aqları/Demoktariya

Фонд захисту людських прав. Малі гранти

Мета - підтримка проектів щодо захисту прав людини в рамках програми "Повага прав людини".

Напрямки проектних пропозицій: захист людських прав; рівні права для людей нетрадиційної орієнтації; участь жінок у політиці та профілактика насилля над жінками; боротьба з найбільш серйозними порушеннями прав людини (смертна кара і катування); свобода думки і слова та свобода інтернету; свобода віросповідання та переконань; права людини та розвиток; розвиток бізнесу та прав людини, включаючи дитячу робочу силу.

Maliye ayırıluvı
499 000 євро
Dedlayn
Daimiy

Європейський фонд підтримки демократії (EED)

Заявки приймаються на фінансування проектів, мета яких - розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства.

На гранти EED можуть претендувати організації, рухи, а також активісти, молодіжні лідери та представники незалежних мас-медіа, що діють також в Інтернеті, без огляду на розмір їх структури та формальний статус. Види підтримки EED 1. Фінансування ініціатив з культивування демократії. 2. Профільне фінансування та інституційна підтримка EED зазвичай передбачає покриття поточних витрат, особливо в наступних випадках: Проміжне фінансування: зарплати, витрати на утримання офісу та інші аналогічні витрати, необхідні для роботи, що має безпосереднє відношення до вище зазначених цілей, протягом обмеженого терміну до тих пір, поки не зможуть підключитися інші донори. Початкове фінансування: зарплати, витрати на утримання офісу та інші аналогічні витрати, необхідні для становлення організації і підтримки недавно створеної організації, або для сприяння підвищення рівня її діяльності протягом обмеженого терміну.

Maliye ayırıluvı
суми грантів визначаються індивідуально
Dedlayn
Daimiy

ПРОГРАММА ПОДДЕРЖКИ ДЕМОКРАТИИ REAGAN-FASCELL

Программа стипендиатов «Демократия Рейгана-Фаскелла» объединяет активистов демократии, ученых и журналистов для пятимесячных стипендий, внося новые идеи и взгляды в Вашингтон, округ Колумбия. Стипендия предлагает важную возможность исследовать новые идеи в сравнительном контексте, проводить индивидуальные исследования и обмениваться передовыми методами друг с другом.

Maliye ayırıluvı
Dedlayn
Daimiy

Грантовая программа «Открытые двери» для поддержки краткосрочных инициатив общественных организаций (ЕNGAGE)

Грантовая программа «Открытые двери» для поддержки краткосрочных инициатив общественных организаций (ЕNGAGE)

Программа «присоединяйся!» В первую очередь уделяет внимание ключевым демократическим реформам и таким сквозным вопросам, как, например: борьба с коррупцией, децентрализация, прозрачность и подотчетность правительства (включая периоды избирательных кампаний), инклюзивный развитие (лиц с ограниченными физическими возможностями, внутренне перемещенных лиц (ВПЛ), лиц с нетрадиционной сексуальной ориентацией (ЛГБТ), а также других уязвимых групп, молодежи) и евроинтеграция. Мероприятия и виды деятельности в рамкахпроектив могут включать, но не ограничиваясь, следующие: -реагування на возникновение непредвиденных вопросов в процессе разработки нормативно-правовой базы; -Межрегиональная обмены; -организация мероприятий и участие в мероприятиях; -инициативы общин и мобилизация граждан для участия в мероприятиях; -меры направленные на борьбу с коррупцией; -молодижни инициативы и студенческое самоуправление. Ожидаемые результаты: Повышенная уровень привлечения граждан; -розроблено и распространено эффективные и инновационные медиа продукты; -общины оснащенные механизмами и инструментами привлечения граждан; -обстоювани и запущены инициативы общин; Повышенная представительство маргинализированных групп населения в процессах принятия решений, общественного надзора и в жизни общин; -на региональном и локальном уровнях появляются и успешно развиваются и действуют активисты и новые инициативы во главе с организациями гражданского общества. Ориентировочная продолжительность гранта: 1-9 месяцев.

Maliye ayırıluvı
20000$
Dedlayn
Daimiy
Tasil

Онлайн стажування в Humanium в області захисту прав дітей

Humanium - неурядова організація, яка захищає права дітей і знаходиться в Женеві, пропонує стажування студентам і недавнім випускникам Вузів. Стажер буде працювати в сфері повішення обізнаності та юридичних консультацій. Основні завдання стажиста: Підвищення обізнаності. Стажер буде сприяти підвищенню рівня інформованості в області прав дітей в світі шляхом написання статей блогу, оновлення сторінок різних країн, проведення низки інформаційних кампаній в інтернеті. Юридичні консультації. Стажер буде працювати на гарячій лінії, де буде давати консультації в області прав дитини в реальних справах, підтримувати зв'язок з союзом адвокатів Humanium і відповідати на питання. Зв'язок. Вести сторінки в соціальних мережах (Twitter і Facebook). Збір коштів. Іноді стажист братиме участь в пошуку фінансових партнерів для підтримки проектів Humanium.

Стажер також навчиться працювати з WordPress, Insightly, Canva. Так як стажування проходитиме онлайн, стажист зможе працювати вдома і сам встановлювати графік роботи. Вимоги до кандидатів необхідно мати освіту магістра в галузі права, міжнародного права, розвитку або міжнародних відносин. Студенти магістратури та аспірантури також можуть брати участь; знання англійської мови. У пріоритеті кандидати, які крім англійської також знають французьку або німецьку; кандидат повинен бути дисциплінований, ініціативний і відповідальний; необхідно мати доступ до швидкісного інтернет підключення; необхідно бути присутнім на групових зустрічах щосереди! В інші дні - гнучкий графік. Всі, хто зацікавився даною стажуванням, можуть заповнити заявку і прикріпити до неї CV.

Maliye ayırıluvı
Стажування неоплачуване
Dedlayn
Daimiy

Стипендиальная программа DAAD для обучения на программах развития

Организация The German Academic Exchange Service (DAAD) предлагает стипендии для обучения в Германии для иностранных студентов на программах магистратуры и аспирантуры в университетах Германии. Цель программы подготовить высококвалифицированных специалистов из развивающихся стран.

Принимаются заявки от кандидатов из развивающихся стран; работают либо в общественной организации, либо в частной или государственной компании в одной из развивающихся стран и вовлечены в планирование и проведение проектов, которые имеют акцент на политике - развития в технологической, экономической, или социальной сферах; имеют диплом бакалавра, или эквивалент в соответственной дисциплине; получили степень с хорошими отметками (кандидаты должны быть в числе лучших студентов) и имеют не менее 2х лет опыта работы в соответствующей сфере; получили ученую степень не более шести лет назад; хотят обучаться на немецком языке должны иметь такие результаты одного из тестов на знание языка: DSH 2 или TestDaF 4, знать немецкий язык на уровне А2, или В1; хотят обучаться на английском языке должны иметь такие результаты одного из тестов на знание языка: IELTS (результат 6), или TOEFL (минимум: 550 письменный тест, 213 тест сданный на компьютере, 80 тест сданный через интернет); также необходимо опыт работы не менее 2-х лет.

Maliye ayırıluvı
Стипендия (750€ в месяц; для кандидатов которые имеют докторскую степень - 1000€ в месяц; транспортные расходы; оплата медицинской страховки и страховки от несчастных случаев)
Dedlayn
Daimiy
IDPs/Mecburiy qaçaqlar

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців

Підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод.

• проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер; • проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими зіштовхуються внутрішньо переміщені особи; • проект актуальний в регіоні його планованої реалізації; • адекватна кількість прямих/непрямих бенефіціарів; • географія: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Черкаська області; • довгостроковість результату проекту; • бажана співпраця з владою та іншими громадськими організаціями/ініціативними групами, на місцевому/національному рівнях.

Maliye ayırıluvı
до 25 000 грн.
Dedlayn
Daimiy

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком 18 – 60 років; та проживають у м. Київ, Київській, Львівській, Житомирській, Одеській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Чернігівській, Волинській та Івано-Франківській областях. ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ Зателефонувати представнику громадської організації у області, де ви мешкаєте (див. розділ «Регіональний розподіл тренінгів» нижче). Подати коротку заявку на співбесіду координатору громадської організації у відповідній області. Завітати до офісу громадської організації для короткої бесіди та заповнення анкети учасника. В разі неможливості особистої співбесіди (за наявності поважних причин), допускається її проведення по телефону з надсиланням копій документів електронною поштою. Надати копії: довідки ВПО (лише для переселенців); усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду; свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага).

Maliye ayırıluvı
до 650 EUR до 2150 EUR до 400 EUR
Dedlayn
Daimiy
Institutsion programmalar

Програма ООН для волонтерів

Волонтерам доведеться справлятися із завданнями різного роду і кандидати повинні бути готові до роботи в різних місцях і повинні вміти швидко пристосовуватися до життя в різних умовах і працювати при різних обставинах. Учасники не можуть вибирати собі роботу (робота визначається потребами організації, а не особистими перевагами працівників); і кінцеве місце роботи учасника буде відомо тільки після того, як кандидата взяли на роботу і після його прибуття на роботу. Переважна кількість програм розраховано на роботу волонтера в період до 12 місяців. Всі волонтери при проходженні стажування підписують поновлюваний контракт на період від 6 до 12 місяців.

У стажуванні можуть брати участь кандидати, які: Мають вищу освіту, або вищу технічну освіту. Мають 2 роки досвіду роботи в подібній сфері. Чи не молодше 25 років (для роботи за кордоном) і не молодше 18 років (для роботи в рідній країні заявника). Відмінно володіють хоча б одним з трьох робочих мов ООН: англійською, французькою, або іспанською. Мають прагнення і бажання працювати волонтером. Можуть працювати в міжкультурної обстановці. Можуть пристосовуватися до складних умов. Мають хороші організаторські здібності. Мають досвід роботи волонтером, або роботи в одній з країн, що розвиваються. Заповнити заявку можна на англійській, французькій, або іспанською мовами. Волонтери можуть працювати за кордоном, в своїй рідній країні (якщо є необхідність в волонтерах) і онлайн.

Maliye ayırıluvı
Оплата витрат
Dedlayn
Daimiy

Стажування в Interpol

Інтерпол, Міжнародна організація кримінальної поліції, круглий рік приймає стажистів в Головний Секретаріат в Ліоні, Франція, або в одне зі своїх регіональних представництв. Стажування може тривати від 2 до 11 місяців.

Вимоги до кандидатів: - Кандидати повинні бути громадянами країн, які перебувають в мережі Інтерпол. - Вік не менше 18 років. - Кандидати повинні бути студентами або випускниками аккердетірованого ВНЗ з дисциплін, схожими зі сферою діяльності діяльністю Інтерполу. - Вільне володіння англійською; якщо стажування буде проходити в одному з регіональних представництв, необхідно буде знання французької, іспанської або арабського. - Необхідно заповнити заявку та надіслати її через сайт Interpol. Після цього, у разі наявності позиції, вам буде висланий імейл з подальшими вказівками.

Maliye ayırıluvı
€550/мес
Dedlayn
Daimiy

Стажировка во Всемирной торговой организации (ВТО) в Женеве

ВТО, Всемирная торговая организация, круглый год принимает стажеров в свой главный офис в Женеве, Швейцария. Стажировка продолжается до 24 недель, продолжительность зависит от позиции интерна и департамента.

Требования к кандидатам: - кандидаты должны быть гражданами стран-участниц ВТО - закончить хотя бы один год магистратуры по смежным для стажировки дисциплин (экономика, право, политология, международные отношения) - возраст кандидатов должен быть от 21 до 30 лет Оформить заявку можно в течение всего года. Сделать это можно онлайн.

Maliye ayırıluvı
Все стажеры получают примерно € 1500 в месяц.
Dedlayn
Daimiy

Стажировка в Совете по правам человека ООН

Совет реализует стажерские программы дважды в год. К участию приглашаются студенты магистратуры и аспирантуры, а также выпускники. Специализация кандидатов должна быть связана с международным правом, политическими науками, историей, социальными науками, историей и др.

Ежегодно набирается до 50 стажеров. Заявки принимаются 2 раза в год: до 30 сентября на стажировку с января по июнь до 30 апреля на стажировку с июля по декабрь Продолжительность программ - 3 месяца, стажировки может быть дополнительно продлен еще на 3 месяца. Требования к кандидатам - Кандидаты должны свободно владеть как минимум двумя из шести официальных языков ООН (английский, французский, испанский, арабский, русский или китайский). Как минимум необходимо среднее владение английским или французским языком. - Необходимо быть выпускником вуза или студентом магистратуры или аспирантуры - Кандидаты должны быть в состоянии оплатить расходы на переезд и проживание в Женеве - Преимущество будет отдано кандидатам, которые обладают опытом работы в области прав человека. Для участия в стажировке необходимо: - заполнить форму заявки - приложить выписку с оценками, копию диплома или справку, подтверждающую, что вы являетесь студентом, медицинскую справку, описание исследования, в прошлом или планируемого - все документы необходимо собрать в 2 файла максимум и отправить по электронной почте на адрес internship@ohchr.org

Maliye ayırıluvı
Dedlayn
Daimiy

Стажировка Европейского Центра по Вопросам Меньшинств

Программа стажировок ECMI (Европейского Центра по Вопросам Меньшинств) существует с момента основания организации. Стажеры могут участвовать во всех исследованиях, проведенных центром, знакомиться с его работой, посещать семинары, летние школы, а также проводить свои собственные исследовательские работы. В зависимости от решения супервайзера стажеры могут работать полный рабочий день или только несколько часов.

Стажировка возможна в нескольких областях: - Гражданство и этика - Культура и разнообразие - Конфликты и безопасность - Политика и гражданское общество - Справедливость и государственное управление Кандидаты могут выбрать, в каком офисе они хотят стажироваться: в главном в Фленсбурге, Германия (на границе с Данией) или одном из региональных (в Грузии или Косово). Стажировка неоплачиваемая, но некоторым стажерам может быть предоставлено жилье. Время стажировок и дедлайны - Январь Март Дедлайн 30 сентября - Апрель - Июнь Дедлайн: 31 декабря - июль - сентябрь Дедлайн: 31 марта - Октябрь - Декабрь

Maliye ayırıluvı
Dedlayn
Daimiy