Кулеба: “Ми маємо створити “Кримський формат”

3 Вересня, 2020

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що потрібно створювати формат для консолідації міжнародного інструментарію з деокупації Криму, і відкладати це питання надалі вже неможливо.

Кулеба зазначив, що для Донбасу є "нормандський формат" переговорів і Мінський процес, а для Криму жодної такої платформи не створили.

"Розуміємо, що Росія до його складу не увійде. Але нам потрібен формат для консолідації міжнародного інструментарію з деокупації Криму. Головне – забезпечити, щоб політика невизнання й тиску була непорушна", – говориться у повідомленні.

Нагадаємо, що раніше Дмитро Кулеба уже заявляв, що МЗС вже підготувало лист президенту України Володимиру Зеленському, в якому пропонується розглянути формат міжнародної платформи для переговорів по Криму. Крім цього, неодноразово обговорював створення міжнародної платформи з іноземними колегами.