У ніч на 15 червня було завдано нових ударів по транспортній інфраструктурі на півдні України. Зокрема, атаковано міст поблизу Чонгара, а також міст між селом Генічеськ і Арабатською Стрілкою. Про це повідомив призначений росією «керівник» окупованої частини Херсонської області Володимир Сальдо.
За його словами, через пошкодження мостів рух у напрямку окупованого Криму та у зворотному напрямку було тимчасово перекрито.
Згодом Сальдо повідомив, що зворотний рух через АПП «Джанкой» відновлено. Для автомобільного транспорту проїзд організували через понтонну переправу.
Нагадаємо, раніше українські військові оприлюднили відео нічних ударів по об’єктах у районах Чонгара та Генічеська. За наявною інформацією, попередній удар по Чонгару було завдано 13 червня, а по мосту в районі Генічеська — 10 червня.
Кримськотатарський Ресурсний Центр висловлює вдячність Збройним силам України за послідовні дії, спрямовані на наближення деокупації тимчасово окупованих територій України!
Слава українським Героям!