Керівник Федерального медико-біологічного агентства (ФМБА) Вероніка Скворцова заявила, що в учасників фестивалю “Таврида-Арт”, який стартував 2 вересня в окупованому Криму, виявили нову коронавірусну інфекцію. Про це повідомляє “Інтерфакс”.
“Якщо говорити про COVID, кілька людей були виявлені з позитивним результатом. Вони були спрямовані в ковідний госпіталь. Контактні були також виявлені, вони знаходяться в обсервації”, – сказала Скворцова.
На фестивалі, який буде проходити з 2 по 6 вересня, зберуться майже 4 000 учасників і глядачів. Крім того, захід охоронятимуть 336 осіб і 60 одиниць техніки.
Нагадаємо, що раніше “голова” окупованого Криму Сергій Аксьонов дозволив провести три великих фестивалі, незважаючи на поширення коронавірусної інфекції. Відповідні зміни він вніс до свого указу про “режим підвищеної готовності”.
