Влада окупованого Криму заявила, що в цьому році приплив води в водосховища окупованого Криму становить 6% від середніх багаторічних показників. Наразі Аянське водосховище наповнене на 44%, Сімферопольське – 18%, Партизанське – 18,5%. Про це повідомляє глава “уряду” півострова Юрій Гоцанюк.
"Засуха, відсутність опадів, інтенсивне випаровування води через високу температуру повітря негативно позначилися на наповненні водоймищ в республіці. Наразі Аянське водосховище наповнене на 44%, Сімферопольське – 18%, Партизанське – 18,5%. На жаль, в цьому році приплив води в водосховища становить 6% від середніх багаторічних показників", – йдеться в повідомленні.
Відзначається, що з 3 вересня вводиться графік подачі води також і в 36 населених пунктах Сімферопольського району.
"Ми виходимо з принципу «хочеш миру – готуйся до війни», в будь-якому випадку повинні бути готові до гіршого варіанту розвитку подій, безумовно, сподіваючись на краще. Наше завдання гідно впоратися з ситуацією, оптимізувати загальні витрати води, грамотно визначити графіки її подачі, справедливо розподілити важливий ресурс між населенням", – додав Гоцанюк.
