На жаль, після окупації Криму у 2014 році низка жителів півострова зрадила свою Батьківщину і добровільно стала частиною російської армії — армії держави-окупанта. Дехто воював проти України ще з 2014 року, дехто підписав контракт у вʼязниці, дехто шукав вигоди. Але, як показує практика, у зрадників і найманців іншої долі не буває.
На першому фото — Генералов Олександр Васильович, мешканець Ак’яра (Севастополя). Ліквідований під час російсько-української війни.
На другому фото — Холоша Юрій Єгорович, мешканець Ак’яра (Севастополя). Ліквідований під час російсько-української війни.
На третьому фото — Шелест Артем Юрійович, мешканець Ак’яра (Севастополя). Ліквідований під час російсько-української війни.
На четвертому фото — Гладунов Сергій Дмитрович, мешканець Ак’яра (Севастополя). Ліквідований під час російсько-української війни.
На п’ятому фото — Давидюк Данило Максимович, мешканець Ак’яра (Севастополя). Ліквідований під час російсько-української війни.
На шостому фото — Ковальський Антон Павлович, мешканець Алушти. Ліквідований під час російсько-української війни.
Вони зрадили Україну і поплатилися за це. Не повторюйте їхньої помилки. Не йдіть у війну зі зброєю в руках. Хто приходить зі зброєю — від неї і загине.