Мешканця окупованого Криму засудили через коментарі в інтернеті

25 Лютого, 2025

Так званий Кіровський районний «суд» виніс вирок жителю регіону за коментарі, залишені під відео на популярному відеохостингу. Про це повідомляє окупаційна «прокуратура» АР Крим.

За версією окупаційної «прокуратури» у листопаді 2021 року чоловік нібито створив акаунт, переглядав відеозаписи, що містили критику дій російської армії під час так званої «спеціальної військової операції», та залишав під ними коментарі. Окупаційна «ФСБ» заявляє, що в коментарях «містилися» заклики до насильства щодо осіб, виділених за національною ознакою.

Окупаційний «суд» засудив чоловіка до 5 років і 10 днів позбавлення волі в колонії загального режиму. Крім того, йому заборонено 2,5 року займатися діяльністю, пов’язаною з адмініструванням сайтів та розміщенням матеріалів в інтернеті.