Аналіз порушень прав людини в окупованому Криму за 9 місяців 2024 року (презентація)

15 Жовтня, 2024

Кримськотатарський Ресурсний Центр презентує Аналіз порушень прав людини в окупованому Криму за 9 місяців 2024 року. За даними організації, за звітний період зафіксовано  59 обшуків, 91 затримання/утримання і 89випадків допитів, опитувань і «бесід». Загальна кількість арештів за 9 місяців 2024 рік становить 131. Відомо про 40 випадків порушення права на високий досяжний рівень фізичного та психічного здоров’я. Детальніше можна ознайомитись у нашому звіті.

Крім того, в аналізі є дані щодо порушень прав людини у Херсонській та Запорізькій областях за період повномасштабної війни.

Цей Аналіз був розроблений Кримськотатарським Ресурсним Центром за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».