Окупанти передали частину акваторії Азовського моря в користування Міноборони РФ

15 Квітня, 2021

Окупанти підписали розпорядження, згідно з яким частина акваторії Таганрозької затоки Азовського моря передали на 20 років у відособлене користування Міністерства оборони РФ для “забезпечення безпеки держави”.

"Надати Міноборони Росії на 20 років у відокремлене водокористування частину акваторії Таганрозької затоки Азовського моря", – йдеться в документі.

У розпорядженні зазначається, що ділянку акваторії можна буде використовувати тільки з метою "забезпечення оборони країни і безпеки держави".