Станом на ранок 21 грудня на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополь зафіксовано 433 нових випадки захворювання коронавірусом. Всього з початку року відомо про 27 685 випадків зараження інфекцією.
Як повідомляється на сайтах "МОЗ" Криму і "Уряду" Севастополя, в окупованому Криму амбулаторне лікування (covid) проходять 3385 чоловік, стаціонарне (covid і пневмонія) – 2947, ізольовано в обсерватори – 41.
У Севастополі наразі в стаціонарах знаходиться 217 осіб, у відділенні для лікування пацієнтів, хворих на туберкульоз в легкій формі – 190. На амбулаторному лікуванні – 58 осіб. Під наглядом перебуває 558 осіб.

