Заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко вважає, що РФ розглядає окупований Крим як військову базу, а тому й спостерігається активна мілітаризація Кримського півострова.
"Ця територія необхідна з військової точки зору і це є військова база. Я б його (Крим) назвав «величезним авіаносцем в Чорноморському басейні». Я думаю, що будь-який з військових це підтвердив би – дуже зручне розташування, яке дозволяє використовувати різні компоненти збройних сил Російської Федерації для погроз іншим країнам в цьому регіоні", – сказав він.
Яременко підкреслив, що саме тому спостерігається активна мілітаризація Кримського півострова, розконсервування ядерних об'єктів, нарощування як ракетного потенціалу, авіапотенціала, так і флоту в Чорноморському регіоні.
