В окупованому Криму за серпень відпочило понад 2 млн туристів

2 Вересня, 2020

В окупованому Криму, незважаючи на поширення коронавірусної інфекції, за серпень відпочило понад 2 млн 106 тисяч туристів, з яких більшість приїхали на півострів з РФ по Кримському мосту. Про це повідомляє “голова” окупованого Криму Сергій Аксьонов.

"У серпні частка відпочиваючих, що проїхали на півострів на автомобілях і автобусах по Кримському мосту, склала 70,2%. Авіасполученням прибули 25%, залізницею – 4,5% і менше 1% – через державний кордон Росії на ділянках Армянськ, Джанкой , Перекоп", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що за два місяці (з 1 липня по 1 вересня) на півострові відпочило понад 3 мільйони 539 тисяч туристів.