Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав світ вимагати звільнення затриманих 30 травня кримськотатарських правозахисниць Лутфіє Зудієвої і Мумінє Салієвої в окупованому Криму. Про це він заявив на своїй сторінці в Twitter.
"Кремль проводить в Криму чергову чистку. Мета – жінки-активістки. Окупанти затримали кримських татарок, які займаються правами дітей. Мета – залякати всіх з проактивною позицією. Закликаю світ вимагати їх звільнення. Уже незабаром буду говорити про це зі своїми німецькими, французькими, польськими та шведськими колегами ", – написав Клімкін на своїй сторінці в Твіттері.
Нагадаємо, що сьогодні в Джанкої була затримана кримськотатарська активістка Лутфіє Зудієва. Їй інкримінують ст. 20.3 КоАП РФ. Пізніше російські силовики затримали в Бахчисараї кримськотатарську активістку, дружину фігуранта другого Бахчисарайського "справи Хізб ут-Тахрір" Сейрана Салієва, координатора ініціативи "Кримське дитинство" Мумінє Салієву.
.jpg)