Окупанти провели чергові військові навчання в Криму

9 Квітня, 2021

У четвер, 8 квітня, незважаючи на поширення коронавірусної інфекції, в окупованому Криму відбулося чергове незаконне спеціальне навчання військової поліції і військової автомобільної інспекції Чорноморського флоту. Про це повідомляє прес-служба Чорноморського флоту Росії.

"В рамках навчання військовослужбовці підрозділів ВАІ і ВП відпрацювали алгоритм дій із забезпечення безпеки колони автомобільної техніки під час проведення маршу і безпеки пропускного режиму на військовому об'єкті", – йдеться в повідомленні.

У вченні було задіяно понад 100 військовослужбовців і близько 10 одиниць військової техніки.

Нагадаємо, що в окупованому Криму регулярно проходять військові навчання, пропаганда військової служби і призов до лав збройних сил Російської Федерації. Проведені російськими військовими вчення руйнують екосистему півострова і є грубим порушенням міжнародного права.

Раніше НАТО в своїй заяві з Криму засудив триваюче широкомасштабне нарощування військової потужності Росії в Криму і висловив стурбованість зусиллями і заявленими планами Росії щодо подальшого нарощування військової потужності в регіоні Чорного моря.