У четвер, 24 грудня, під час підсумкової прес-конференції “голова” окупованого Криму Сергій Аксьонов прокоментував “Кримську платформу”, заявивши, що Україні не варто витрачати на це час, оскільки це не допоможе.
"Ніякі платформи не допоможуть, хай не витрачають час, ми на батьківщині назавжди. Інформаційна політика у них вся спрямована на дестабілізацію ситуацію в Криму, будь-яке ускладнення в Криму викликає у них істеричну радість, вони зловтішаються. Не відволікайтеся на те, що розповідає українська влада, не витрачайте час", – сказав він.
Нагадаємо, що раніше окупанти також відзначили, що готові брати участь в "Кримській платформі". Тільки за однієї умови. Якщо на майданчику не будуть обговорювати питання деокупації півострова. Речник Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова пояснила, що РФ готова обговорити питання щодо відновлення водопостачання Криму та подачі електроенергії, зняття Києвом торгової і транспортної блокади півострова.
