“Прем’єр-міністр” окупованого Криму Юрій Гоцанюк в ефірі телеканалу “Крим 24” заявив, що як тільки будуть видні в небі хмари, які несуть опади над Білогірським, Сімферопольським і Бахчисарайським районами, то “влада” запустить літак, який буде викликати дощі на півострові.
"Як тільки будуть видні в небі хмари, які несуть опади над Білогірським, Сімферопольським і Бахчисарайським районами. Як тільки будуть такі хмари, ми обов'язково викликаємо літак. Сподіваємося, що ця послуга принесе нам позитивні результати", – сказав він.
Нагадаємо, що "Держкомітет" по водному господарству і меліорації окупованого Криму оголосив тендер на виконання експериментальних авіаційних робіт для штучного збільшення опадів. Окупанти готові витратити на це більше 25 млн рублів.
