Крымскотатарский Ресурсный Центр
22 ноября 2017

Фигурант «дела Хизб ут-Тахрир» Марлен Асанов – номинант «Волонтерской премии - 2017»

Эскендер Бариев, Глава правления Крымскотатарского Ресурсного Центра, член Меджлиса крымскотатарского народа, номинировал Марлена Асанова, политзаключенного, фигуранта дела «Хизб ут-Тахрир», на «Волонтерскую премию – 2017», организатором которой является «Евромайдан SOS». Она призвана привлечь внимание и популяризировать чрезвычайную работу и достойные поступки обычных людей, а также показать обществу, что таких людей у нас действительно много и каждому под силу изменить мир к лучшему. Одним из таких, по мнению Крымскотатарского Ресурсного Центра, является Марлен Асанов.

Показать еще
Гранты
Civic Tech Camp 2017

Civic Tech - це проекти/ініціативи розроблені однодумцями, спрямовані на вирішення проблем та соціальні зміни за допомогою сучасних технологій. Щоб розробляти такі проекти не потрібно бути тех-гуру. Ці технології є лише інструментом, який можна швидко опанувати і застосувати.

Startup Workout – інтенсив для проектів і лідерів відкритих даних

Startup Workout – унікальний 6-тижневий інтенсив з побудови і розвитку проекту на основі відкритих даних, що дасть шанс потрапити до національного конкурсу Open Data Challenge і поборотися за призовий фонд.

Програма стажування в Апараті Верховної Ради України в 2018 році

Апарат Верховної Ради України спільно з громадською організацією «Ліга інтернів» ОГОЛОШУЮТЬ КОНКУРС на участь у Програмі стажування в Апараті Верховної Ради України у січні – липні 2018 року Відбір та участь у Програмі здійснюються відповідно до Положення про Програму стажування в Апараті Верховної Ради України, затвердженого розпорядженням Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України від 31 грудня 2015 року № 10138 (із змінами та доповненнями, внесеними згідно з розпорядженнями від 08 листопада 2016 року №3370-к та від 30 жовтня 2017 року №1678-к).