Крымскотатарский Ресурсный Центр
23 июня 2017

Муслим Алиев останется под стражей до 8 августа

В пятницу, 23 июня, Верховный "суд" Крыма отклонил апелляционную жалобу защиты фигуранта "дела Хизб ут-Тахрир" Муслима Алиева. Он останется в СИЗО до 8 августа. Об этом сообщается на сайте "Крым.Реалии".

Показать еще
Гранты
«Зміцнення довіри - це спільна ініціатива Роберта Боша та Чорноморського Фонду Регіональної Співпраці»

Фонд ім. Роберта Боша і Чорноморський фонд регіональної співпраці німецького фонду Маршалла (BST) продовжують свою спільну ініціативу фінансування для підтримки заходів по зміцненню довіри недержавних суб'єктів Південного Кавказу, України та Молдови, а також сусідніх країн. Партнери переконані, що громадянське суспільство може внести цінний внесок в процес зміцнення довіри, взаєморозуміння і примирення між населенням на територіях, що в даний час (останнім часом), беруть участь в (збройних) конфліктів. Ця ініціатива спрямована на заохочення грантоотримувачів, щоб досліджувати нові способи, методи і підходи до зміцнення взаєморозуміння.

EYF надає гранти для молодіжних НУО

Європейська молодіжна фундація забезпечує підтримку та надання фондів для молодіжної діяльності, що популяризують права людини, демократію, толерантність і солідарність. Це надає молоді можливість голосу в політичному та демократичному житті, а також необхідні знаряддя для ефективного функціонування у сучасному суспільстві.

EU 4 Yout

Загальна мета програми EU4Youth є сприяння зайнятості та активної участі молоді в житті суспільства і економіки, шляхом розвитку навичок, необхідних на ринку праці, а також за рахунок підтримки иx стати лідерами і підприємцями, полегшуючи пошук нових професійних можливостей