Крымскотатарский Ресурсный Центр
21 июля 2017

Политзаключенный Айдер Салединов вынужден встречать свой 30-й день рождения в СИЗО

В пятницу, 21 июля, политическому заключенному, фигуранту "дела Хизб ут-Тахрир" Айдеру Салединову исполнилось 30 лет. Его задержали в октябре 2016 года по подозрению в причастности к деятельности организации "Хизб ут-Тахрир", запрещенной на территории Российской Федерации. Коллектив Крымскотатарского Ресурсного Центра от всей души поздравляет Айдера Салединова с днем рождения! Желаем крепкого здоровья, терпения, скорейшего освобождения и всех благ!

Показать еще
Гранты
Музичний молодіжний обмін «Tumbalalaika 3»

Ти талановитий музикант? Захоплюєшся фольклорною музикою і прагнеш розвиватися в цьому напрямку? Тоді тобі до нас!

Грант для студентів наукової журналістики на відвідування щорічної зустрічі SfN

Студенти, які навчаються на факультеті медичної, або наукової журналістики мають можливість відвідати щорічну зустріч SfN. Щорічно два студента можуть отримати грант на відвідування цієї зустрічі. У учасника буде досвідчений в сфері журналістики наставник. Кандидат отримає наставника, який працюватимуть в тій сфері, в якій зацікавлений кандидат (радіо, або друкованої журналістиці). Медіа співробітники SfN також консультуватимуть учасників в тому як їм орієнтуватися на зустрічі, як відповідати на питання.

Оплачувана поїздка на COP23 в Німеччину

Ви письменник чи журналіст, який має бажання розкрити проблеми змін клімату? Це ваш шанс приєднатися до команди COP 23. Організатори шукають 5 кандидатів, бажаючих приєднатися до них на переговорах.