Крымскотатарский Ресурсный Центр
26 мая 2017

26 мая - годовщина пропажи Тимура Шаймарданова

Утром 26 мая 2014 года Тимур Шаймарданов ушел из дома и не вернулся. Где он пропал и при каких обстоятельствах — неизвестно, свидетелей нет. По факту исчезновения были открыты уголовные дела, как в оккупированном Крыму, так и на материковой Украине, однако пока расследование никаких результатов не принесло.

Показать еще
Гранты
Набір на навчання у Громадській Школі Дієвих Практик ЄС

Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP) є модульною навчальною програмою для активних громадян і агентів змін в Україні. На її базі створюється мережа спеціалістів у сфері Угоди про Асоціацію України з ЄС (УА) та Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ), яка має на меті посилити процес європейської інтеграції України. Сьогодні Школа відчиняє свої двері втретє!

Відбір учасників літньої восьмої сесії стажування в рамках проекту «Хаб медіамобільності»

Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Мережа «Імпакт Хаб» і ПРООН оголошують про запуск другого циклу програми Accelerate2030

Мережа «Імпакт Хаб» (Impact Hub) і ПРООН оголошують про запуск другого циклу програми Accelerate2030 – міжнародної транскордонної програми для підприємств, що працюють в інноваційній сфері. Цього року заявки на участь у цій унікальній програмі можуть подавати підприємства з 17 країн із чотирьох континентів: Венесуели, Колумбії, Гватемали, Бразилії, Гани, Малі, Руанди, Мексики, Південної Африки, Зімбабве, України, Туреччини, Вірменії, М’янми, Філіппін, Камбоджі та Малайзії.