Крымскотатарский Ресурсный Центр
18 сентября 2017

На фестивале украинской культуры в Торонто собирали подписи против репрессий в Крыму (фото)

На фестивале украинской культуры в Торонто активисты организовали сбор подписей против репрессий, проводимых российскими властями в аннексированном Крыму. Также организаторы установили информационно-агитационные палатки о крымских татарах на территории фестиваля. Об этом Крым.Реалии рассказал президент Канадской ассоциации крымских татар, инициировавшей акцию, Рустем Ирсай.

Показать еще
Гранты
Конкурс на підтримку телевізійних, онлайн і відео журналістів країн регіону Європейського сусідства

OPEN Media Hub оголошує про початок прийому заявок на конкурс, спрямований на підтримку телевізійних, онлайн і відео журналістів країн регіону Європейського сусідства у виробництві відеоконтенту, що стосується Європейського Союзу та відносин між країнами ЄС та Європейським Союзом. Програма спрямована на підвищення обізнаності громадськості щодо Європейської політики сусідства, підвищення інтересу місцевої аудиторії до діяльності ЄС і збільшення кількості аналітичних і якісних програм.

П’ятиденна Школа журналістики даних

ГО „Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) за підтримки Данського агентства з міжнародного розвитку (DANIDA) оголошує набір на п’ятиденну Школу журналістики даних.

Конкурс на кращий проект соціального підприємництва

Конкурс на кращий проект соціального підприємництва покликаний сприяти наданню методичної та фінансової допомоги людям, які мають намір підвищувати якість життя оточуючого їх суспільства, діючи на засадах підприємництва та соціальної відповідальності. Завдання конкурсу – відзначити кращі соціальні проекти українських підприємців, які є найбільш ефективними та життєздатними.