Крымскотатарский Ресурсный Центр
20 августа 2017

Российские силовики сорвали памятное мероприятие, посвященное 30-летию массовых митингов крымских татар в Москве в 1987 году

В воскресенье, 20 августа, российские силовики в селе Акъ-Къая (Белая Скала) Белогорского района оцепили базу отдыха «Ковбой» и не пускают туда собравшихся крымских татар на запланированное мероприятие, посвященное событиям в Москве летом 1987 года. Причина перекрытия территории – якобы наличие на территории базы «схрона с оружием». Об этом сообщил Глава Меджлиса крымскотатарского народа Рефат Чубаров.

Показать еще
Гранты
Стажування Європейського Центру з Питань Меншин

Програма стажувань ECMI (Европейскіго Центру з Питань Меншин) існує з моменту заснування організації. Стажери можуть брати участі у всіх дослідженнях, проведених центром, знайомитися з його роботою, відвідувати семінари, літні школи, а також проводити свої власні дослідницькі роботи. Залежно від рішення супервайзера стажисти можуть працювати повний робочий день або тільки кілька годин.

Стажування в Комітеті Регіонів Європи

Щороку Комітет регіонів реалізує програму стажувань для молодих випускників. Тривалість стажування - 5 місяців. Заявки приймаються два рази на рік. Стажування включає в себе роботу в одному з підрозділів комітету.

Стажування в Раді з прав людини ООН

Рада реалізує стажерські програми двічі в рік. До участі запрошуються студенти магістратури та аспірантури, а також випускники. Спеціалізація кандидатів повинна бути пов'язана з міжнародним правом, політичними науками, історією, соціальними науками, історією та ін.