20–24 лютого 2026 року Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров та Голова Правління Кримськотатарського Ресурсного Центру, член Меджлісу Ескендер Барієв перебуватимуть з робочим візитом у Німеччині.
У межах візиту заплановано низку зустрічей із співгромадянами, а також представниками української та кримськотатарської діаспор. Зокрема, заплановані зустрічі у містах Нойсс, Дітценбах та Берлін.
20 лютого:
Neuss Türkischer Sport und Kulturverein, Fürtherstr. 83–85, 41462 Neuss
17:00–18:00 – зустріч
18:00 – іфтар (вечірнє розговіння), на який запрошуються всі учасники зустрічі. Після іфтару – продовження зустрічі.
21 лютого:
Dietzenbach
Volta Str. 4, 63128 Dietzenbach
20:00 – зустріч.
23 лютого:
Berlin Türk Cemaati, Skalitzer Str. 13, 10999 Berlin
20:00 – зустріч.
Під час зустрічей обговорюватимуться актуальні питання підтримки України, ситуація в окупованому Криму, а також консолідація української та кримськотатарської діаспор за кордоном.
Крім того, 23 лютого делегація візьме участь у заходах Café Kyiv у Берліні — масштабній міжнародній платформі, яка об’єднує політиків, експертів, представників громадянського суспільства та бізнесу навколо тем підтримки України, її відбудови та європейського майбутнього.
24 лютого Рефат Чубаров та Ескендер Барієв долучаться до пам’ятних заходів у Берліні, зокрема ходи та мітингу на підтримку України.
Деталі будемо поширювати на наших ресурсах! Слідкуйте!