Активісти руху «1918» збирають інформацію про окупантів, розміщують на вулицях Севастополя, Сімферополя, Бахчисарая і Керчі проукраїнські графіті та листівки, а також займаються диверсійною діяльністю.
Активісти зазначали, що в Криму бояться 22 квітня 1918 р., оскільки тої дати Армії УНР під командуванням полковника Петра Болбочана звільнила Крим від більшовиків.
Фото: Телеграм-канал «Рух 1918»