Художник та активіст Богдан Зіза завершив голодування, що тривало 17 днів. Про це повідомляє Інстаграм-сторінка «SAVE BOGDAN ZIZA».
За 17 днів голодування активіст втратив 10 кг і був ізольований в камеру з більш жорстким наглядом.
«Наразі зв‘язок з Богданом ускладнений і ми не знаємо в якому він стані», – повідомляється у записі.
Нагадаємо, що 6 червня 2023 року Південний окружний суд Ростова-на-Дону засудив Богдана Зізу, затриманого в травні 2022 року в Євпаторії, за вигаданими звинуваченням у «тероризмі та публічних закликах до терористичної діяльності із використанням ЗМІ та мережі Інтернет». Йому призначили 15 років позбавлення волі в колонії загального режиму, перші 4 з яких, він проведе у в’язниці.