Володимира Якименка помістили до штрафного ізолятора на тривалий час

6 Червня, 2023

Політв’язня Кремля Володимира Якименка з Херсонщини перевели до штрафного ізолятора на довгий термін через непокору.  Адміністрація виправної колонії №4 у місті Пугачов (росія) примушує політв’язня Володимира Якименка до роботи на російську економіку.

Через відмову працювати на економіку росії бранця Кремля Володимира Якименка помістили до штрафного ізолятора на тривалий час. Про це повідомив Центр прав людини.

“Повідомляється, що бранець Кремля систематично потерпає від утисків у колонії. На початку цього року він отримував догани за відмову працювати на країну-агресорку, за що був кілька разів поміщений у ШІЗО на п’ять та 10 діб. Його неодноразово змушували підписати відмову від українського громадянства та намагалися завербувати до лав бойових підрозділів армії РФ”, — зазначають у Центрі прав людини.

Цього разу Володимира Якименка помістили на 15 діб до ізолятора, і цей термін сплив 29 травня, але адміністративне стягнення подовжили до 8 червня.

Нагадаємо, що 11 червня 2017 року українця Володимира Якименка затримали, коли він перетинав адмінкордон із окупованим Кримом. Чоловіка звинуватили у перевезенні наркотиків. Підконтрольний Кремлю суд у Криму засудив його до 15.5 років колонії за ст. 229.1 ч. 4, ч. 3, ст. 30 ч. 5 ст. 228.1 КК РФ.