Голова МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що “доля і майбутнє Криму – назавжди з Росією” і ніякі дії західних держав не можуть змінити цю реальність. Про це повідомляє прес-служба відомства.
"Доля і майбутнє Криму – назавжди з Росією. Подобається це комусь чи ні. Ніякі дії держави Заходу на чолі з США не можуть змінити цю реальність – ні з міжнародно-правової, ні з політичної, ні з моральної точки зору. Зі свого боку наша дипломатія продовжить і далі вести енергійну роботу щодо закріплення у свідомості іноземних партнерів реалій, пов'язаних з поверненням півострова додому", – йдеться в повідомленні.
Лавров стверджує, що представники зарубіжних суспільно-політичних, ділових, наукових, парламентських кіл можуть на власні очі переконатися в "прихильності жителів Криму до зробленого в березні 2014 року вільного вибору".
