Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джаппарова в інтерв’ю турецькому інформаційному агентству “Demirören” заявила, що РФ витрачає мільярди доларів на міжнародні конференції в окупованому Криму для того, щоб створити ілюзію хорошого життя на півострові.
"Росія, окупувавши Крим, прагне узаконити свої злочини інструментами гібридної війни. Вона витрачає мільярди доларів на міжнародні конференції в окупованому Криму. Запрошуючи на півострів людей з різних країн, вона змушує їх розповідати «наскільки хороше життя в Криму» для створення ілюзії", – зазначила вона.
Крім того, Джаппарова підкреслила, що "Росія намагається знищити спадщину кримських татар, як робила це історично і раніше".
