Крымскотатарский Ресурсный Центр

Гранты

Права человека/ Демократия

Фонд захисту людських прав. Малі гранти

Мета - підтримка проектів щодо захисту прав людини в рамках програми "Повага прав людини".

Напрямки проектних пропозицій: захист людських прав; рівні права для людей нетрадиційної орієнтації; участь жінок у політиці та профілактика насилля над жінками; боротьба з найбільш серйозними порушеннями прав людини (смертна кара і катування); свобода думки і слова та свобода інтернету; свобода віросповідання та переконань; права людини та розвиток; розвиток бізнесу та прав людини, включаючи дитячу робочу силу.

Финансирование
499 000 євро
Дедлайн
Постоянно

Фонд сприяння демократії

Вимоги до проектів: – гранти надаються виключно українським НУО; – організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії; – іноземні організації, а також громадяни інших країн не можуть претендувати на отримання фінансування за даною програмою; – грантові заявки необхідно подавати двома мовами: на англійською та українською; – тривалість проектів не може бути більшою за один рік. Кошти, які були витрачені до початку або після завершення терміну проекту, не підлягають відшкодуванню.

Тематика проектів: – права людини, освіта, моніторинг, повідомлення про порушення прав людини; – верховенство права та реформа в галузі права; – підтримка громадських ініціатив; – розвиток виборчої системи; – антикорупційна діяльність та прозорість уряду; – рівність жінок, етнічних та інших меншин; – економічні реформи та інші.

Финансирование
5 000 – 24 000 долл.
Дедлайн
Постоянно

«ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗА ПРОЄВРОПЕЙСЬКІ ЗМІНИ В УКРАЇНІ»

Посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

До участі у конкурсі запрошуються громадські організації, які мають: статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні упродовж 3 років; спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування). Пріоритети конкурсу адвокаційна діяльність, в тому числі дослідження, пов'язані із інформаційно-просвітницькою діяльністю на основі фактичних даних і громадського моніторингу та розкриття інформації, спрямованої на імплементацію УА і Порядку денного асоціації на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях; моніторинг та оцінка реалізації стратегій і планів дій та показників, пов'язаних з Угодою про асоціацію; види діяльності, які сприяють комунікації, консультаціям, діалогу та співпраці між різними зацікавленими сторонами, спрямовані на успішну імплементацію УА; розбудова громадської політичної грамотності серед громадян і державних службовців на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях; аналіз питань економічної політики, пов'язаних із імплементацією УА і Порядком денним асоціації з акцентом на темах місцевого, регіонального та/або міжрегіонального значення; підвищення обізнаності в питаннях, пов'язаних із імплементацією УА.

Финансирование
Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень)
Дедлайн
30.09.2018

Європейський фонд підтримки демократії (EED)

Заявки приймаються на фінансування проектів, мета яких - розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства.

На гранти EED можуть претендувати організації, рухи, а також активісти, молодіжні лідери та представники незалежних мас-медіа, що діють також в Інтернеті, без огляду на розмір їх структури та формальний статус. Види підтримки EED 1. Фінансування ініціатив з культивування демократії. 2. Профільне фінансування та інституційна підтримка EED зазвичай передбачає покриття поточних витрат, особливо в наступних випадках: Проміжне фінансування: зарплати, витрати на утримання офісу та інші аналогічні витрати, необхідні для роботи, що має безпосереднє відношення до вище зазначених цілей, протягом обмеженого терміну до тих пір, поки не зможуть підключитися інші донори. Початкове фінансування: зарплати, витрати на утримання офісу та інші аналогічні витрати, необхідні для становлення організації і підтримки недавно створеної організації, або для сприяння підвищення рівня її діяльності протягом обмеженого терміну.

Финансирование
суми грантів визначаються індивідуально
Дедлайн
Постоянно

Стажування в Раді з прав людини ООН

Рада реалізує стажерські програми двічі в рік. До участі запрошуються студенти магістратури та аспірантури, а також випускники. Спеціалізація кандидатів повинна бути пов'язана з міжнародним правом, політичними науками, історією, соціальними науками і ін. Щорічно набирається до 50 стажерів. Заявки приймаються 2 рази на рік: - До 30 вересня на стажування з січня по червень - До 30 квітня на стажування з липня по грудень. Тривалість програм - 3 місяці, стажування може бути додатково продовжена ще на 3 місяці.

Вимоги до кандидатів: - Кандидати повинні вільно володіти як мінімум двома з шести офіційних мов ООН (англійська, французька, іспанська, арабська, російська або китайський). Як мінімум необхідно середнє володіння англійською або французькою мовою. - Необхідно бути випускником вузу або студентом магістратури або аспірантури; - Кандидати повинні бути в змозі оплатити витрати на переїзд та проживання в Женеві; - Перевага надаватиметься кандидатам, які володіють досвідом роботи в області прав людини. Для участі в стажування необхідно: - Заповнити форму заявки; - Додати виписку з оцінками, копію диплома або довідку, яка підтверджує, що ви є студентом, медичну довідку, опис дослідження, минулого або планованого; - Всі документи необхідно зібрати в 2 файли максимум і надіслати електронною поштою на адресу internship@ohchr.org.

Финансирование
Дедлайн
30.09.2017

Громадянське суспільство задля розвитку демократії

Ви є представником організації громадянського суспільства України? Маєте ідею проекту, який може сприяти покращенню діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади? Гадаєте, можете реалізувати такий проект протягом року та за умов отримання гранту від ПРООН?

Ми шукаємо проекти, які: - Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні, та інші); - Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків; - Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади. У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Финансирование
30 000 дол. США
Дедлайн
Постоянно

Open Data Challenge

Мета конкурсу — надати можливість розробникам, підприємцям, дизайнерам, дослідникам та громадським активістам використовувати відкриті дані для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Ми чекаємо на тебе, якщо ти: – використовуєш та/або генеруєш відкриті дані; – маєш ідею чи прототип проекту на основі відкритих даних; – маєш команду для її втілення Етапи: до 25 червня – прийом заявок від проектів -http://tapas.org.ua/challenge/ з 1 по 9 липня – інтенсив та відбір на інкубацію з 17 липня по 17 вересня – інкубація проектів середина вересня – Demo Day Для учасників з інших міст забеспечується проживання в Києві на період програми. Протягом двомісячного етапу інкубації фіналісти Open Data Challenge працюватимуть над розробкою прототипів, бізнес-планів, а також протестують продукти і сервіси з погляду користувачів. Переваги інкубації: – Менторська підтримка – Державна підтримка полегшенні доступу до даних та відкритті державних даних та реєстрів. – PR-підтримка – Офісна інфраструктура Подати проект можна за посиланням – http://tapas.org.ua/challenge/

Финансирование
Призовий фонд — 1 500 000 гривень
Дедлайн
25.06.2017
Образование

Програма «Відкритий світ»

Програма «Відкритий Світ» призначена для лідерів України - представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур. Програма, насамперед, розрахована на кандидатів, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості, і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

До складу делегацій «Відкритого Світу» звичайно входить п'ять учасників, що дозволяє зробити програму перебування в США більш насиченою й ефективною. Кожен з делегатів бере активну участь в обміні досвідом і знайомить із реаліями життя американських колег. Програма візиту складається індивідуально для кожної делегації, з урахуванням інтересів і побажань учасників. У більшості випадків делегати зупиняються в американських родинах, що дозволяє їм ближче познайомитися з повсякденним і громадським життям американців. Приймаючі родини у свою чергу одержують можливість довідатися про Україну «з перших вуст» - від людей, що формують її новий вигляд.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Онлайн стажування в Humanium в області захисту прав дітей

Humanium - неурядова організація, яка захищає права дітей і знаходиться в Женеві, пропонує стажування студентам і недавнім випускникам Вузів. Стажер буде працювати в сфері повішення обізнаності та юридичних консультацій. Основні завдання стажиста: Підвищення обізнаності. Стажер буде сприяти підвищенню рівня інформованості в області прав дітей в світі шляхом написання статей блогу, оновлення сторінок різних країн, проведення низки інформаційних кампаній в інтернеті. Юридичні консультації. Стажер буде працювати на гарячій лінії, де буде давати консультації в області прав дитини в реальних справах, підтримувати зв'язок з союзом адвокатів Humanium і відповідати на питання. Зв'язок. Вести сторінки в соціальних мережах (Twitter і Facebook). Збір коштів. Іноді стажист братиме участь в пошуку фінансових партнерів для підтримки проектів Humanium.

Стажер також навчиться працювати з WordPress, Insightly, Canva. Так як стажування проходитиме онлайн, стажист зможе працювати вдома і сам встановлювати графік роботи. Вимоги до кандидатів необхідно мати освіту магістра в галузі права, міжнародного права, розвитку або міжнародних відносин. Студенти магістратури та аспірантури також можуть брати участь; знання англійської мови. У пріоритеті кандидати, які крім англійської також знають французьку або німецьку; кандидат повинен бути дисциплінований, ініціативний і відповідальний; необхідно мати доступ до швидкісного інтернет підключення; необхідно бути присутнім на групових зустрічах щосереди! В інші дні - гнучкий графік. Всі, хто зацікавився даною стажуванням, можуть заповнити заявку і прикріпити до неї CV.

Финансирование
Стажування неоплачуване
Дедлайн
Постоянно

Оплачуване стажування в компанії Nestle

Компанія Nestle пропонує студентам пройти стажування Operations Management Training Internship Program влітку 2017. Стажування буде проходити на 26 заводах Nestle, розташованих в різних частинах США. Стажування триває 12 тижнів.

Стажери працюватимуть в таких трьох основних сферах: виробництво, інжиніринг, якість. Стажистом компанії Nestle може стати кандидат, який: має ступінь бакалавра, яку отримає в грудня 2017 - червні 2018; спеціалізується в інженерній справі (промисловому, механічному, електричному, хімічному, екологічному), в операційному менеджменті та суміжних дисциплінах; GPA 3,0 і вище; має відмінні комунікаційні та аналітичні здібності; вміє відслідковувати дані і аналізувати результати; може створювати і проводити презентації; має знаходити спільну мову з іншими членами команди і може працювати в команді; швидко навчається; може працювати при несприятливих умовах (в холоді, в жарі, при високій вологості ...).

Финансирование
Щомісячна зарплата
Дедлайн
Постоянно

Стажування в США в області права і політики

Стажування у Вашингтоні, США - чудова можливість громадянам будь-якої країни отримати досвід роботи в області впливу на політику, створення стратегій і прав людини. Організатором стажування є організація Advocacy Director, яка забезпечує підтримку і досвід в: - розробці та втіленні адвокатських стратегій і практик, - контакту з державними органами і посадовими особами, - проведення законодавчого дослідження, - навички написання і редагування, - робота з базами даних, - аналіз нововведень в законодавстві і державній політиці, - відслідковувати хід законодавства в Конгресі США, - вивчення міжнародного законодавства і прав людини.

Вимоги до кандидатів: - бути студентом або мати ступінь бакалавра; - мати інтерес до прав людини або соціальної справедливості; - мати знання про регіонах: Карибського басейну і Латинської Америки; - мати можливість проводити дослідження Конгресу США; - уважно ставитися до деталей; - мати навички проактивного вирішення проблем; - знати про Amnesty International; - бути мотивованим і працювати самостійно; - мати сильні міжособистісні якості, грамотну мову і письмо англійською мовою; - мати можливість справлятися із завданнями різної складності; - позитивно дивитися на різні ситуації; - вміти працювати в команді; - проявляти інтерес до розслідування конкретних випадків порушення прав людини; - відмінно володіти англійською мовою; - знання іспанської - плюс! Для участі у стажуванні необхідно заповнити заявку. До заявки необхідно додати файл pdf, в якому вказати: - резюме, - мотиваційний лист, - контактні дані двох осіб, які можуть дати рекомендації.

Финансирование
Стажування неоплачуване. Стажер може працювати повний або неповний робочий день влітку 2017.
Дедлайн
Постоянно

Стипендіальна програма уряду Китаю: «Great Wall Program»

Уряд Китаю спільно з ЮНЕСКО заснувало 75 стипендій для найкращих студентів, аспірантів і дослідників. Стипендію можуть отримати кандидати з країн, що розвиваються. Стипендіальна програма Great Wall Program призначена для підтримки студентів і вчених з країн, що розвиваються в отриманні освіти та проведенні дослідження в Китаї.

Претендувати на стипендію можуть: - Кандидати, які не є громадянами Китаю; - Кандидат повинен бути в доброму здоров'ї (фізичному і розумовому) і мати - ступінь бакалавра, або магістра, або еквівалент цих ступенів; - Кандидати молодше 45 років, які надходять на освітні програми; - Кандидати молодше 50 років, які надходять на програми аспірантури. Як подати заявку: 1. Подати заявку на участь в Національну комісію у справах ЮНЕСКО в рідній країні кандидата. 2. (необов'язково) Роздрукувати бланк заявки на отримання стипендії уряду Китаю і заповнити його. 3. Відскановану копію заповненої заявки відправити Ms. Lydie Ndobo-Mackongo на ndobo@unesco.org 4. Оригінал бланка заявки облямувати Національної комісії у справах ЮНЕСКО в рідній країні кандидата. Розглядаються заявки на отримання стипендії тільки від кандидатів, яких рекомендувало ЮНЕСКО. Уточнити дедлайн можна в національній комісії ЮНЕСКО в рідній країні кандидата. документи: 1. Бланк заявки заповнений англійською, або китайською та 3 фото. 2. Диплом про здобуту освіту. 3. Виписку з оцінками (англійською, або китайському). 4. Два рекомендаційних листи (англійською, або китайському). 5. Кандидати, які надходять на спеціальності пов'язані з мистецтвом повинні відправити СD з прикладами своїх робіт. 6. Навчальний план, або пропозиція про проведення досліджень (англійською, або китайському), не більше 500 слів. 7. Фотокопія пройденого повного медогляду. Бланк можна скачати на: http://www.csc.edu.cn/laihua or http://www.campuschina.org 8. Копія листа від одного з китайських ВНЗ про зарахування на навчання (не обов'язково). 9. Копія дійсного сертифіката HSK (не обов'язково).

Финансирование
Стипендія покриває витрати на: навчання, проживання, щомісячну стипендію, комплексну медичну страховку. ЮНЕСКО покриває витрати на: міжнародний переліт, щомісячні фінансові виплати,вихідна допомога
Дедлайн
Постоянно

Дослідницькі стипендії ім. Dr. Eduard Gübelin

Dr. Eduard Gübelin research scholarship – це щорічний грант, мета якого – новаторські проектні дослідження у сфері гемології. Стипендія передбачає фінансування та підтримку магістрів, аспірантів, а також тих, хто закінчив аспірантуру – геологічної сфери (мінерологія, геологія, геохімія), кристалографія, хімія, фізика, матеріальні науки, археологія, біологія та пов’язані з цим інші науки. Успішний проект-пропозиція має бути дійсно новаторським, демонструвати новаторське мислення, заглиблюватися у нові сфери, тестувати нові концепції та методи і, таким чином, робити внесок у розвиток гемологічних знань.

Заявнику необхідно надати особисті дані та дані про свої академічні досягнення. Всі вхідні дані будуть зберігатися в Dr. Eduard Gübelin Association. Асоціація зберігає за собою право видалити анкету без попереднього попередження, якщо це необхідно. Заявки на стипендію наступного року можуть бути подані з січня наступного року. Переможець даної стипендії оголошується щорічно на Ярмарку дорогоцінного каміння у Гонконзі.

Финансирование
Дедлайн
30.06.2017

Конкурс на участь у тренінгу “Діалог та медіація як інструменти порозуміння в українському суспільстві”

Метою Тренінгу є навчання громадських активістів, педагогів, представників громадських організацій та місцевих органів влади навичкам медіації, ненасильницької комунікації та побудови діалогу між конфліктуючими сторонами, вирішення конфліктів та налагодження національного діалогу заради порозуміння

Під час заходу учасники отримають можливість вивчити та застосувати на практиці інструменти медіації, діалогу та ненасильницької комунікації з метою досягнення порозуміння, зокрема у ситуаціях, спричинених військовим конфліктом на сході України, а також здобути знання про причини конфліктів, аналіз конфліктної ситуації, потреби та глибинні інтереси різних сторін у конфлікті та розв’язання спорів і конфліктів між людьми; застосувати на практиці навички з ведення діалогу та неконфліктного спілкування. Як результат, завдяки отриманим компетенціям, лідери громадського сектору, представники місцевої влади та педагоги стануть мультиплікаторами діалогової та медіаційної компетенції в своїх громадах та організаціях. В рамках тренінгового модулю будуть використовуватись як українські, так і міжнародні практичні кейси. До ведення навчальних модулів будуть залучені провідні тренери та практики з України та Німеччини. Головними критеріями відбору є мотивація учасників та їх готовність і можливість використовувати у роботі та поширювати здобуті знання та досвід. Представники громадських організацій, місцевих органів влади та вчителі, які опікуються проблемами переселенців, та які працюють з молоддю особливо заохочуються до участі у тренінгу. При виборі учасників перевага надаватиметься молодим фахівцям, у яких є найбільша потреба у практичному застосуванні навичок медіації, зокрема на сході України.

Финансирование
Організатори відшкодовують витрати за проживання учасників на час проведення кожного модулю тренінгу (по 4 доби)
Дедлайн
20.06.2017

Всеукраїнська школа прав людини для молодих активістів запрошує на навчання

Всеукраїнська школа прав людини для молодих активістів – це освітній простір, в якому молодь України навчається прав людини та активізму від провідних громадських діячів України, знайомиться з кращими практиками правозахисної діяльності, спілкується з однодумцями і просто весело проводить час у цікавій компанії.

Для нас принципово важливо зробити навчання не лише корисним, а й цікавим. Саме тому під час навчання ми використовуємо найкращі методики неформальної освіти серед яких: - Робота з кейсами. - «ПЕЧА КУЧА» - Ситуаційні, симуляції, рольові ігри - Жива бібліотека - Кіно, дискусії, театр - Форум-театр - Квести - Лекції - Hard talks - Фасилітаційні сесії - Вуличні акції та багато іншого Кого ми очікуємо побачити на Школі Молодь 18-28 років, які є представниками/активістами громадських організацій, неформальних об’єднань та ініціативних груп та зацікавлені в тематиці Школи і готові навчатися новому та включити принципи прав людини у свою діяльність На вас чекають: - Цікаві навчальні модулі, увага яких зосереджена на актуальних темах та питаннях у сфері захисту прав людини. - Зустрічі з чудовими людьми – практиками у сфері прав людини. - Доступ до унікальної бібліотеки професійної та художньої літератури, кіно, відео, укладеної експертами Школи - Інтерактивна платформа для навчання та спілкування з однодумцями - Можливість приєднатися до національної мережі випускників програми, які займаються захистом та просуванням принципів прав людини. - Програма підтримки випускників Школи, що включає ресурсну та експертну підтримку, стажування, навчання на освітніх заходах Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо прав людини» - Сертифікат про проходження навчання - Можливість отримання рекомендаційних листів від експертів та організаторів Школи Для участі у відборі до Всеукраїнської школи прав людини для молодих активістів Вам необхідно не пізніше 20 червня: I) заповнити реєстраційну анкету он-лайн за посиланням: https://applicant.helsinki.org.ua (обов’язково поставте галочку навпроти назви Школи вгорі сторінки). Зверніть увагу: для отримання доступу до форми заявки необхідно спочатку зареєструватися та дочекатисьпідтвердження реєстрації на вказану вами адресу електронної пошти. II) Записати коротке відео-привітання (до 2 хвилин) або написати есе (до 800 знаків) на тему «Чому саме я маю стати учасником школи» . Відео потрібно викласти в відео-хостинг Youtube, а посилання скопіювати в графу «Додаткове завдання» в анкеті учасника, есе потрібно надіслати на пошту rights.summer.school@gmail.com, тема листа Прізвище_ім`я_ візитівка. Назва відео та есе має бути в форматі Прізвище_ім`я_ візитівка.

Финансирование
Організаторами забезпечується проживання, харчування та проїзд учасників до та з місця проведення Школи за умови наявності проїзних документів
Дедлайн
20.06.2017

Правозахисники оголошують набір на тренінги з протидії мові ворожнечі

Хочете дізнатися про небезпеку мови ворожнечі у ЗМІ та засобах протидії? Правозахисники пропонують активістам навчання та співробітництво. Кримська правозахисна група запрошує активістів і активісток для участі в освітньому курсі «Мова ворожнечі в ЗМІ. Як протистояти загрозі».

Учасники курсу отримають базові знання про права людини, журналістські стандарти, основи моніторингу мови ворожнечі у ЗМІ. У межах курсу відбудуться три тренінги, учасники та учасниці отримають індивідуальні завдання для дистанційного виконання. Проходження курсу передбачає участь у всіх трьох тренінгах та виконання дистанційних завдань. На закінчення проекту усі учасники отримають сертифікати про проходження освітнього курсу «Мова ворожнечі в ЗМІ. Як протидіяти загрозі». Випускники курсу зможуть продовжити співробітництво з Кримською правозахисною групою та брати участь у правозахисній діяльності. Група учасників проекту буде формуватися на конкурсній основі. Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету не пізніше 20 червня 2017 року. Анкета для заповнення – за посиланням https://goo.gl/PqgNS0.

Финансирование
Участь у курсі безкоштовна
Дедлайн
20.06.2017

Школу громадського впливу “Секрети успіху громадської організації”

Ти активний та цілеспрямований? Хочеш змін у країні, але не знаєш із чого почати? Саме для тебе та твоїх однодумців відбудеться Школа громадського впливу «Секрети успіху роботи громадської організації».

Протягом трьох днів учасники: - отримають навички необхідні для здійснення адвокаційних кампаній; - навчаться файндрейзінгу і написання проектів; - дізнаються як зареєструвати власну громадську організацію та секрети роботи із ЗМІ; - отримають поради від антикорупційні експерти як ефективно контролювати органи влади та вимагати від чиновників необхідних для суспільства змін. Дата і місто проведення: 7-9 липня, Львів Для участі необхідно зареєструватись за посиланням до 22 червня (до 23:59 включно). Учасники семінару отримають підтвердження участі 24 червня.

Финансирование
Організатори оплачують проживання та харчування. Проїзд не компенсується.
Дедлайн
22.06.2017

Літні дослідження в Новій Зеландії для студентів бакалаврату

Університет University of Auckland пропонує стипендії на проведення літніх досліджень протягом 10 тижнів. Стипендії призначені студентам з Нової Зеландії та іноземним студентам.

Дослідження можна проводити в таких дисциплінах: - мистецтво; - біоінженерія; - бізнес; - креативне мистецтво та індустрія (дедлайн 6 серпня 2017); - освіту і соціальна робота; - інженерна справа; - право; - медичні науки;  -наука. Стипендія складається з: - стипендії 6000 $; - можливість провести післядипломної дослідження і відчути себе студентом післядипломної програми; - дізнатися все про університет University of Auckland; - покращити навички, необхідні для просування в кар'єрі; - зав'язати нові знайомства з передовими дослідниками; - деякі учасники літньої дослідницької програми стають співавторами презентацій на міжнародних конференціях і статей в академічних журналах; - можливість взяти участь в дослідницьких проектах; - отримати досвід в зборі, аналізі, підборі літератури, техніці проведення співбесіди; - можливість освоїти нові програми; - отримати нові навички роботи в лабораторії і проведення презентації. Вимоги до кандидатів: - Стипендію можуть отримати як студенти з Нової Зеландії, так і студенти іноземних вузів, які мають потенціал до навчання на післядипломних програмах. - Студент повинен навчатися на програмі бакалаврату і мати відмінну успішність. - Студенти, що навчаються в магістратурі або аспірантурі не можуть претендувати на стипендію. - Кандидати повинні відмінно володіти англійською мовою (IELTS- 6.5, TOEFL (iBT) - 21).

Финансирование
6000$
Дедлайн
30.07.2017

Літня школа, присвячена Дунайському регіону

Літня школа, присвячена Дунайському регіону - результат роботи багатьох установ, асоціацій і людей. З того часу, коли європейська комісія прийняла стратегію ЄС щодо Дунайського регіону (в 2010 році), все більше і більше людей з розумінням ставляться до цього регіону, також як і до структур ЄС та міжнародним і національним установам.

Також як і Балтійський регіон, ЄС має свою власну програму післядипломного навчання. Для залучення молодих експертів в Балтійський регіон, існує припущення, що Дунайський регіон і країни, культури і структури, з яких він складається повинні створити свою програму навчання, основна мета якої - навчити молодь розуміти і любити їх рідний регіон. У літній школі можуть взяти участь кандидати, які: - зацікавлені вивченням політики, економіки, культури та історії Дунайського регіону; - старше 20 років; - студенти аспірантури, магістратури, або останнього курсу бакалаврату, або недавні випускники ВНЗ; - відмінно володіють англійською мовою. Для участі в школі необхідно заповнити реєстраційну форму та прикласти до неї CV.

Финансирование
Університет European Danube Academy покриває витрати на проживання, харчування, навчання.
Дедлайн
15.07.2017

Стипендії для жінок для навчання в європейській бізнес-школі

Хельмут Мейер, INSEAD MBA'80, створив цю стипендію, щоб допомогти школі залучити талановитих жінок-кандидатів з Центральної та Східної Європи в програмі МВА. Збільшення числа жінок-учасниць, є важливою частиною прихильності INSEAD до створення більш справедливого, різноманітний і інноваційний світ бізнесу.

Жінки-кандидати, які є громадянами наступних країн: Болгарія, Чехія, Естонія, Латвія, Литва, Угорщина, Польща, Словаччина, Словенія, Австрія, Німеччина, Румунія, Україна. Кандидати повинні пройти більшу частину свого освіти в їх країні громадянства, а також набути досвіду роботи там.

Финансирование
13 000 євро
Дедлайн
31.07.2017
Культура

Fabrica

Fabrica, дослідницький центр і студія в Італії, запрошує представників творчих професій приєднатися до своєї команди дослідників. Взяти участь у програмі можуть програмісти, архітектори, графічні дизайнери, музиканти, письменники, режисери, фотографи, журналісти, ілюстратори, аніматори.

Організатори оплачують учасникам квиток до Італії, житло у Тревізо, обіди з понеділка до п’ятниці, медичну страховку, а також надають щомісячну стипендію на особисті витрати. Вимогами до учасників є: вік до 25 років і знання англійської мови.

Финансирование
стипендія; безкоштовне проживання; страхування
Дедлайн
Постоянно

Резиденция для художников в области фотографии и визуальных медиа, Нью-Йорк

Резиденція Light Work в Нью-Йорку приймає щороку. Тривалість перебування - 1 місяць. Місяць вибираєте самі в момент подачі заявки. Організатори надають невелику квартиру, digital студію, темну кімнату, і доступ до всіх благ майстерні Light Work 24 години на добу. Організатори вам дають час на ваш власний проект, але сподіваються також, що у вас також буде можливість дати кілька лекцій або майстер-класів місцевим студентам по вашій спеціалізації.

Вимоги до кандидатів: - професійні художники - спеціалізація -фотографії / візуальні медіа. Оформлення заявки:реєстрація онлайн.

Финансирование
$5000
Дедлайн
01.07.2017

ArtsLink Five - п'ятитижнева стажування в США

CEC ArtsLink організатори стажування, пропонують міжнародне спілкування і розуміння представникам сфери мистецтва через спільні інноваційні проекти мистецтва. В рамках стажування учасники зможуть взяти участь в програмах, завдяки яким учасники зможуть познайомитися з художниками, і арт-менеджерами з США та інших 37 країн. Мета стажування: - Провести спільні проекти мистецтва, учасники яких зможуть отримати новий досвід і засвоїти нові навички; - Дати можливість учасникам поділитися ідеями і досвідом з організаторами та учасниками з США, з резидентами з інших країн і з колегами з рідного регіону; - Дозволити учасникам розширити знання про мистецтво і перейнятися культурним життям США; - Мотивувати учасників на створення нового проекту за допомогою учасників та професіоналів з США; - Дати можливість учасникам розширити свої професійні навички менеджера сфери мистецтва через роботу з організаціями США.

У програмі можуть брати участь: - Кандидати, які працюють в сфері мистецтва, і арт-менеджери (арт-менеджери повинні працювати в організації мистецтв, в некомерційному секторі); - Громадяни, обраних країн, які в даний час проживають і працюють в рідній країні; - Кандидати, які вільно володіють англійською мовою і можуть самостійно працювати в США. Кандидати, які є громадянами однієї з обраних країн, але в даний час не проживають в рідній країні, повинні зв'язатися з організаторами програми для підтвердження можливості участі в програмі. Для участі в програмі кандидатам необхідно подати на розгляд такі документи: - Бланк заявки; - Відповіді на запитання організаторів (докладніше на сайті організаторів); - CV (не більше 500 слів, слід написати в бланку заявки); - Рекомендаційний лист (на 1 сторінку в форматі pdf); - Арт-менеджерам необхідно написати опис організації, в якій вони працюють (на 1 сторінку в форматі pdf); - приклади робіт.

Финансирование
Організатори покривають витрати на: міжнародний переліт, отримання візи, проживання, робочі витрати, транспортні витрати в рамках стажування, медичну страховку
Дедлайн
15.10.2017

Стажування в музеї мистецтв Birmingham Museum of Art

Стажування в музеї мистецтв Birmingham Museum of Art починається з вересня 2017. Стажери будуть розділені між 4 основними відділеннями музею: кураторських, освітнім, відділом реєстрації і розвитку для тісної співпраці з працівниками музею. Кожен стажист нестиме відповідальність під час проходження стажування, що дасть можливість стажистам заглибитися в роботу музею від складання програм до проведення виставок.

Стажистами можуть бути студенти бакалаврату, або магістратури, які вивчають: мистецтво, історію мистецтва, музеєзнавство, і подібні дисципліни. Кандидатам необхідно відправити на розгляд такі документи: 1. Бланк заявки; 2. Короткий мотиваційний лист; 3. Невеликий опис (не більше 500 слів) того, чому студент зацікавлений в стажуванні в музеї мистецтв, чому він подає заявку на участь в цій програмі, що він очікує отримати від цього стажування, і який внесок він може зробити. 4. Два рекомендаційних листи. 5. Копію останніх виписок з оцінками. Документи, які не можуть бути прикріплені до бланку заявки можна відправити на: Anne Forschler-Tarrasch Birmingham Museum of Art 2000 Rev. Abraham Woods, Jr. Blvd. Birmingham, AL, 35203-2278 або на aforschler@artsbma.org

Финансирование
1000$
Дедлайн
01.08.2017

Art Moves - міжнародний конкурс на кращий дизайн білборда

Мета конкурсу - популяризувати і просунути мистецтво оформлення білбордів і заохочувати художників створювати мистецтво, яке пов'язане з реальністю. Робота повинна бути креативною і відповідати темі конкурсу, тема цього року: «Участь і відповідальність. Чи може кожен з нас взяти участь в створенні кращого світу? ». Тема конкурсу може бути метафорою до всіх процесів, які відбуваються в світі сьогодні.

У конкурсі можуть брати участь всі, хто зацікавлений темою конкурсу, особливо заохочується участь молодих художників і дизайнерів, яким простіше працювати з новими темами і нетиповими способами презентації. У конкурсі можуть брати участь як окремі особистості, так і група учасників. Для участі в конкурсі кандидатам необхідно заповнити заявку та прикріпити попередній варіант своєї роботи, він повинен бути розташований горизонтально, розміром 30 cm x 14,6 cm (11,8 inches x 5,7 inches), 72 dpi, формат jpg. Кожен файл повинен бути названий ім'ям і прізвищем кандидата. Якщо у кандидата більше ніж 1 робота, то в назві файлу повинна бути вказана нумерація робіт (напимер adam_smith_1, adam_smith_2, adam_smith_3). Заявку і приклад роботи необхідно відправити на artmoves@tlen.pl до 20 липня 2016. Журі конкурсу перегляне роботи і зв'яжеться з авторами обраних робіт для отримання роботи, яка буде розміщена на білборді. Ця робота повинна бути розміром 498 cm x 243 cm (196 inches x 95.7 inches) в горизонтальній розкладці, 100 dpi, cmyk, tiff.

Финансирование
Самые интересные работы будут размещены на билбордах в городе Торунь, Польша, во время фестиваля в сентябре-октябре 2017. Автор лучшей работы получит приз размером в EUR 1188/USD 1325
Дедлайн
19.07.2017

Міжнародний фотоконкурс

той конкурс організований для тих, хто вважає себе професійними фотографами або має бажання стати професійним фотографом. Ви маєте можливість показати свої здібності, зафіксувавши моменти, які можуть розповісти нам дивовижні історіюі Це конкурс організований як частина заходів міжнародного центру UNESCO-UNEVOC International Centre і присвячений святкуванню Всесвітнього дня навичок молоді.

Вимоги до кандидатів: - кандидати повинні бути старше 18 років; - конкурсанти повинні мати авторські права і бути єдиними правовласниками фотографій; - брати участь можуть як професійні фотографи, так і фотографи-аматори. Фотографія повинна демонструвати одну з тем: - Заохочення працевлаштування та підприємництва серед молоді. Покажіть як молодь може на практиці втілювати навички, займатися підприємництвом. - Просування рівності. Покажіть як кожен освоює необхідні навички і як освоєння цих навичок впливає на гендерні стереотипи і питання нерівності. - Сприяння переходу до стійкої економіці і суспільству. Покажіть як отримані навички можуть впливати на сталий розвиток і рішення проблем зміни клімату. Всі фотографії повинні мати назву та короткий опис (не більше 100 слів), що пояснюють де і коли був зроблений знімок і коротка біографія фотографа. Роботи приймаються в форматі jpeg, по довгій стороні не менше 3 000 пікселів. Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку, а фотографії відправити на unevoc.skills@unesco.org до 30 червня 2017.

Финансирование
1-е місце: планшет + сертифікат переможця 2-е місце: камера + сертифікат переможця фіналісти: сертифікати фіналістів. Автор найпопулярнішого фото на Facebook отримає спеціальний приз.
Дедлайн
30.06.2017

ІІ Міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці

Упродовж 24-27 серпня унікальний район Львова – Левандівка – стане епіцентром актуального мистецтва. Саме тут запрошені митці з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Польщі, України створять неповторну атмосферу творчої синергії, яка не знає ані меж, ані кордонів, для якої свобода – єдина заповідь. Запрошуємо на мистецьку резиденцію Фестивалю упродовж 20 – 27 серпня 2017 року митців з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Польщі, України.

Бажані формати / очікувані формати робіт: - нові медіа; - інсталяція; - перформенс; - ленд-арт; - колаж; - живопис (прохання вказати спосіб презентації таких робіт); - інше. Рекомендовані до осмислення матеріали: - листи: листування з дружиною, сином, друзями: Андрієм Тарковським, Романом Балаяном, Марією Примаченко, Юрієм Нікуліним, Лілією Брік та іншими; - відео- та аудіоінтерв’ю з Сергієм Параджановим; - відео- та аудіозаписи, тексти – спогади людей, які були з ним знайомі; - фільми Андрія Тарковського, Тоніно Гуерри, Федеріко Фелліні та Олександра Довженка; біографічні, міфологічні та автобіографічні тексти Параджанова, його відношення до дружби, сім’ї, держави, системи і таке інше; - ключові події життя Параджанова, а також відомої плеяди митців, які були не лише його колегами, а насамперед – його друзями. Кураторами мистецької резиденції ІІ Міжнародного фестивалю Параджанова на Левандівці є Вікторія Данелян та Сармен Бегларян. Аплікаційна форма для зголошення http://goo.gl/wFoaG2 Також просимо учасників конкурсу надіслати портфоліо та CV на адресу paradjanovresidence@gmail.com

Финансирование
Організатори покривають: транспортні витрати; витрати проживання у Львові; витрати харчування; кошти на на втілення проекту.
Дедлайн
30.06.2017
ВПЛ/Беженцы

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців

Підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод.

• проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер; • проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими зіштовхуються внутрішньо переміщені особи; • проект актуальний в регіоні його планованої реалізації; • адекватна кількість прямих/непрямих бенефіціарів; • географія: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Черкаська області; • довгостроковість результату проекту; • бажана співпраця з владою та іншими громадськими організаціями/ініціативними групами, на місцевому/національному рівнях.

Финансирование
до 25 000 грн.
Дедлайн
Постоянно

«Інтерньюз-Україна»

Конкурс на відбір журналістів з АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей для оплати їх роботи в редакціях ЗМІ України.

Перебіг та етапи проекту: – до участі у Програмі будуть відібрані журналісти з АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей, які вимушено покинули свої домівки; – серія навчально-методичних тренінгів з новинної журналістики, написання онлайн-матеріалів та розробки телевізійних матеріалів; – робота журналістів у регіональних редакціях ЗМІ України (травень – грудень 2016 року) на оплачуваній основі (щомісячно); – підсумковий кемп для мережі учасників Програми, який передбачає п’ять лекцій від провідних медіа-експертів щодо тенденцій розвитку ЗМІ.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Humanitarian Education Accelerator Program: Inviting Cutting-Edge Education Innovations

Програма спрямована на визначення ефективних методів по розширенню масштабів освітніх програм та підвищення якості освітнього доступу для біженців та переміщених осіб у всьому світі.

Финансирование
до 300000 фунтів стерлінга
Дедлайн
Постоянно

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком 18 – 60 років; та проживають у м. Київ, Київській, Львівській, Житомирській, Одеській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Чернігівській, Волинській та Івано-Франківській областях. ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ Зателефонувати представнику громадської організації у області, де ви мешкаєте (див. розділ «Регіональний розподіл тренінгів» нижче). Подати коротку заявку на співбесіду координатору громадської організації у відповідній області. Завітати до офісу громадської організації для короткої бесіди та заповнення анкети учасника. В разі неможливості особистої співбесіди (за наявності поважних причин), допускається її проведення по телефону з надсиланням копій документів електронною поштою. Надати копії: довідки ВПО (лише для переселенців); усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду; свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага).

Финансирование
до 650 EUR до 2150 EUR до 400 EUR
Дедлайн
Постоянно
Институциональные программы

Посольство США в Києві оголошує конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів»

Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам.

Посольство США надаватиме малі гранти українським та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам. Заявки прийматимуться протягом терміну (27 грудня 2016 року – 1 вересня 2017 року) та розглядатимуться щоквартально Комісією грантів Посольства США.

Финансирование
8,000 дол. США для приватних осіб; 25,000 дол. США для організацій
Дедлайн
01.09.2017

Фонд в рамках виконання Програма EGAP

Другий цикл конкурсу, що проходитиме впродовж листопада 2016 – травня 2017 року, націлений на відбір та підтримку ІТ-проектів у 4 пріоритетних напрямах: екологія, інфраструктура, освіта та агропромисловість.

Перші креативні вікенди для відбору команд заплановані на грудень 2016 року (за новинами та оголошеннями в рамках конкурсу слідкуйте на http://egap-challenge.in.ua/) Конкурс, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, реалізується Фондом Східна Європа, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Прем’єр-Міністра України.

Финансирование
2 млн грн. та призи від партнерів
Дедлайн
Постоянно

Стажування у Світовому Банку

Світовий банк пропонує пройти стажування молодим людям, які проявляють інтерес до економіки і соціальних аспектів, що впливають на життя людей по всьому світу. Програма стажування пропонує різні можливості для навчання, роботи та отримання практичного досвіду.

Стажистами можуть бути студенти, які: мають ступінь бакалавра; зараховані на навчання на одну з програм магістратури або аспірантури на денну форму навчання. У пріоритеті кандидати, які закінчили перший рік навчання в магістратурі, або ті, хто навчаються в аспірантурі; студенти, які вивчають такі дисципліни: економіка, фінанси, розвиток людського потенціалу (охорона здоров'я, освіта, харчування, народонаселення), соціальні науки (антропологію, соціологію), сільське господарство, екологію, розвиток приватного сектора і суміжні дисципліни; студенти, які відмінно володіють англійською мовою; бажано мати досвід роботи, вміти працювати з комп'ютером, і знати один або кілька мов: французька, іспанська, російська, арабська, португальська, китайська.

Финансирование
щомісячна зарплата
Дедлайн
31.10.2017

4 хвиля конкурсу «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні»

Посилення підтримки та тиску громадськості на здійснення проєвропейських реформ в Україні шляхом розширення участі та залучення широкого кола організацій громадянського суспільства з регіонів у обговорення тем, пов’язаних із ЄС, моніторинг та адвокацію впровадження Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Закликають подаватися на конкурс ОГС, які мають: • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року; • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування). Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу rfr@ier.kiev.ua. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Кожен додаток має надсилатись одним файлом. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 2,5 Mb.

Финансирование
Оптимальний бюджет проекту (грн) 300 000 – 500 000
Дедлайн
30.09.2017

Стажування в Японії для фотожурналістів

Щороку близько 30 видатних фотожурналістів і відеооператорів запрошуються відвідати Японію протягом 4х тижнів.

Учасники програми зможуть отримати досвід: 1. написання статей, зможуть робити фотографії або відео під час подорожі по Японії; 2. познайомитися з місцевими жителями і подивитися на Японію по-новому; 3. можливість видати свої статті; 4. поділитися своїми відкриттями з тисячами читачів; 5. зануритися в культуру Японії: - Познайомитися зі звичаями жителів Японії; - Відвідати знамениті храми Кіото і неонові вогні Токіо; - Відвідати місця, де виробляють саке, побачити як живуть мешканці сільської місцевості.

Финансирование
Організатори стажування оплачують: транспортні витрати (1000 йен в день); проживання (1000 йен в день).
Дедлайн
31.10.2017

Програма ООН для волонтерів

Волонтерам доведеться справлятися із завданнями різного роду і кандидати повинні бути готові до роботи в різних місцях і повинні вміти швидко пристосовуватися до життя в різних умовах і працювати при різних обставинах. Учасники не можуть вибирати собі роботу (робота визначається потребами організації, а не особистими перевагами працівників); і кінцеве місце роботи учасника буде відомо тільки після того, як кандидата взяли на роботу і після його прибуття на роботу. Переважна кількість програм розраховано на роботу волонтера в період до 12 місяців. Всі волонтери при проходженні стажування підписують поновлюваний контракт на період від 6 до 12 місяців.

У стажуванні можуть брати участь кандидати, які: Мають вищу освіту, або вищу технічну освіту. Мають 2 роки досвіду роботи в подібній сфері. Чи не молодше 25 років (для роботи за кордоном) і не молодше 18 років (для роботи в рідній країні заявника). Відмінно володіють хоча б одним з трьох робочих мов ООН: англійською, французькою, або іспанською. Мають прагнення і бажання працювати волонтером. Можуть працювати в міжкультурної обстановці. Можуть пристосовуватися до складних умов. Мають хороші організаторські здібності. Мають досвід роботи волонтером, або роботи в одній з країн, що розвиваються. Заповнити заявку можна на англійській, французькій, або іспанською мовами. Волонтери можуть працювати за кордоном, в своїй рідній країні (якщо є необхідність в волонтерах) і онлайн.

Финансирование
Оплата витрат
Дедлайн
Постоянно

Стажування в Interpol

Інтерпол, Міжнародна організація кримінальної поліції, круглий рік приймає стажистів в Головний Секретаріат в Ліоні, Франція, або в одне зі своїх регіональних представництв. Стажування може тривати від 2 до 11 місяців.

Вимоги до кандидатів: - Кандидати повинні бути громадянами країн, які перебувають в мережі Інтерпол. - Вік не менше 18 років. - Кандидати повинні бути студентами або випускниками аккердетірованого ВНЗ з дисциплін, схожими зі сферою діяльності діяльністю Інтерполу. - Вільне володіння англійською; якщо стажування буде проходити в одному з регіональних представництв, необхідно буде знання французької, іспанської або арабського. - Необхідно заповнити заявку та надіслати її через сайт Interpol. Після цього, у разі наявності позиції, вам буде висланий імейл з подальшими вказівками.

Финансирование
€550/мес
Дедлайн
Постоянно

“Стажування для реформування”

Проект «Стажування для реформування» має допомогти активним представникам українських громадських організацій, які займаються питаннями верховенства права, ознайомитись із діяльністю та досвідом польських колег або інституцій. Два тижні, проведені учасниками у Варшаві під час реалізації авторських проектів дозволять їм здобути нові знання та уміння, які у майбутньому принесуть користь у роботі над реформуванням української правової системи.

Реалізований проект може передбачати, серед іншого, стажування у польській НГО, спостереження за діяльністю органів державної влади, зокрема, моніторинг судових розглядів справ, участь у тренінгах, організацію польсько-українського заходу, підготовку огляду тощо. Бажаним є, щоб проект, реалізований у Польщі, отримав продовження у подальшій професійній діяльності учасника стажування в Україні. Вимоги до кандидатів: 1. Вік від 23 до 35 років 2. Вільне володіння польською або англійською мовою 3. Робота в неурядовій організації (тобто оплатне виконання завдань на користь організації, зареєстрованої в Україні як громадська організація або спілка на момент подання заявки та реалізації проекту стажування), яка, згідно із своїм Статутом та діяльністю некомерційного характеру, займається питаннями верховенства права, конституціоналізму, аналізу законодавства та правових норм, протидії корупції, прав людини або правової допомоги). 4. Бажаною є освіта у сфері правових, політологічних, економічних або суспільних наук

Финансирование
Центр фінансово забезпечує переліт, проживання та добові для 5 учасників стажування.
Дедлайн
28.02.2018

Другий раунд молодіжного конкурсу есе на європейську тематику

Проект «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією», який реалізується аналітичним центром Centre for European Policy Studies (Брюссель) у партнерстві з аналітичними центрами: Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (Україна), Експерт-груп (Молдова), Реформатікс (Грузія), оголошує конкурс есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їх країнами та ЄС.

Есе повинні бути написані англійською мовою, хорошої аналітичної та лінгвістичної якості, та присвячені темі, в межах якої автор може продемонструвати глибину своїх знань, досліджень або професійний досвід. Есе повинні мати цікаву аргументацію або пропозиції. Надсилайте свої есе у будь-який час до 31 серпня 2017 року на електронну пошту Hrant.Kostanyan@ceps.eu. Залишаються чотири нагороди, якими будуть нагороджені переможці.

Финансирование
Ті есе, які перемогли будуть опубліковані на порталі www.3dcftas.eu. Крім цього, автори найкращих есе отримають грошовий приз у розмірі 500 євро
Дедлайн
31.08.2017

«Innovating Justice Challenge»

Новатори, що працюють в сфері правосуддя та правовим питанням в Україні та у всьому світі, можуть подати онлайн заявку та отримати до 20 000 євро у вигляді грантових коштів у рамках конкурсу «Innovating Justice Challenge» від HiiL Justice Accelerator. Заохочуються два типи подач. По-перше, стартапи з ідеєю та командою можуть подати заявку на фінансування в потік – Пошук Інновацій (Call for Innovations); По-друге, люди, які не мають команди або ідеї можуть подати заявку на окремий потік – Пошук Талантів (Call for Talent).

Пошук Інновацій від HiiL Justice Accelerator за останні п’ять років надав фінансування для більше ніж 60 – ти інноваційних рішень в сфері права і правосуддя з усього світу. Він відкритий для претендентів, що мають ідею інновації в сфері правосуддя та команду для реалізації. Пошук Талантів – це пошук людей з певними навичками, які вони хочуть застосувати до інновацій у сфері правосуддя. Відберуть до 10 людей, які пройдуть тренінги по інноваціям, а також деякі із них зможуть відвідати місцеві заходи, а також отримають підтримку в майбутньому. Зокрема, заохочуються подачі, які будуть зосереджені на шести головних проблемних сферах: правосуддя у сфері зайнятості, у сфері сім’ї, спори між сусідами, земельні спори, злочинність і правозастосування, а також міграція / торгівля людьми. Заявки загального “лігал тек” характеру також приймаються. Критерії відбору включають наступне: інновації мають бути пов’язані з правосуддям, а також мати життєздатну бізнес модель, можливість масштабування та здатності створювати соціальний вплив у своїх спільнотах у забезпеченні доступу до правосуддя.

Финансирование
Десять інновацій з різних країн в сфері правосуддя виграють тижневий курс навчання в Гаазі, до 20 тис. Євро у вигляді грантового фінансування та доступ до мережі наставників і потенційне фінансування
Дедлайн
30.06.2017

Конкурс для журналістів на найкращий матеріал про євроінтеграцію

- Підвищити обізнаність суспільства про Угоду про асоціацію/Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом; - Пояснити можливості та виклики, які постають в процесі імплементації Угоди перед українськими державними інститутами, громадянами, неурядовими організаціями та господарюючими суб’єктами; - Популяризувати успішний досвід українських громадян та заохотити до активного використання можливостей, що надаються Угодою про асоціацію; - Сприяти утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України й українців.

Номінації: - Найкращий аналітичний матеріал - Найкращий репортаж - Найкраще інтерв’ю - Найкраща історія успіху - Найкращий матеріал в категорії “Суб’єктивний погляд” (найкращий матеріал художньо-публіцистичного жанру) - Найкраща ілюстрація (малюнок або репортажне фото) - Найкращий студентський матеріал Подані на конкурс журналістські матеріали можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Вони можуть висвітлювати такі теми (але не обмежуватися ними): - Індивідуальні історії успіху (підприємців, студентів, науковців, митців тощо) - Зона вільної торгівлі з ЄС / зміни бізнес-клімату - Наука, освіта - Культура, креативність - Адміністративні послуги: реформи «на дотик» - Відкритість влади і демократичні процедури - Роль громадянського суспільства у реформуванні країни - Енергоефективність та енергозбереження - Екологія До участі в конкурсі запрошуються: - Журналісти регіональних ЗМІ усіх форм та типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), а також фрілансери, які співпрацюють з цими ЗМІ. - Студенти факультетів журналістики вищих навчальних закладів (очної форми навчання) віком до 25 років. До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 15 жовтня 2016 року до 15 жовтня 2017 року. Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів, але не більше одного в кожній номінації. В спеціальній номінації “Найкращий студентський матеріал” приймаються також неопубліковані раніше матеріали. Реєстрація на конкурс: - Конкурсний матеріал (лінк на матеріал на веб-сайті ЗМІ, або скан-копія матеріалу, або відео-/аудіофайл) має бути надісланий до 20 жовтня 2017 року на електронну адресу ua.association4u@gmail.com з позначкою “Журналістський конкурс”. - В листі має бути вказане авторство матеріалу, дата його виходу, назва та контакти ЗМІ, конкурсна номінація, а також короткий опис матеріалу (не більше 400 символів). Студентам потрібно разом із матеріалом надіслати скан-копію студентського квитка.

Финансирование
Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами (диктофонами, телефонами, зарядними пристроями, планшетами, жорсткими дисками, тощо)
Дедлайн
20.10.2017

Конкурс на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Литовської Республіки про Раду обмінів молоддю України та Литви та Порядку здійснення обмінів молоддю України та Литви, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 18 листопада 2016 року за № 1498/29628, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

Заявки можуть бути подані неприбутковими інститутами громадянського суспільства та установами, які працюють з молоддю. – Юридичні особи, зареєстровані в Україні, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства молоді та спорту, керуючись інформацією, розміщеною на офіційному сайті Мінмолодьспорту. – Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Литви та надати відомості про неї при подачі документів. – Юридичні особи, зареєстровані в Литві, подають заявки на участь у конкурсі до Міністерства соціального захисту і праці Литовської Республіки. Пакет документів на участь у конкурсі повинен бути поданий на офіційному бланку організації до Мінмолодьспорту до 16:00 (за Київським часом) 30 червня 2017 року. Пакет документів має містити: – заявка; – детальний розрахунок витрат у національній валюті за рекомендованою формою; – копії установчих документів. Заявки подаються у друкованій формі за адресою м. Київ, вул. Еспланадна, 42 к. 418 та в електронній формі (depmol@msms.gov.ua). Інститути громадянського суспільства та установи можуть подавати на конкурс кілька заявок. Заявки, подані на конкурс, не повертаються.

Финансирование
На проведення конкурсу проектів цього року у Державному бюджеті України передбачено 500 тис. грн. На фінансування проектів від литовської сторони виділено 50 тис. євро.
Дедлайн
30.06.2017

Репортажний проект “Грузія/Румунія/Молдова/Туреччина: випробування демократією”

ГО “Львівський медіафорум” оголошує відбір для участі в репортажному проекті “Грузія/Молдова/Туреччина/Румунія: випробування демократією”. Шукаємо українських репортерів, які готові написати репортажі про процеси демократичної трансформації у цих причорноморських країнах.

У репортажах має бути висвітлено одну із наступних тематик: соціальний розвиток; стосунки з сусідами по регіону. свобода преси; громадські ініціативи; гендерна рівність; інклюзивнe суспільство; Репортаж не може бути подієвим. Натомість має розповідати про буденні процеси обраної країни, через які і відбуваються (або гальмуються) демократичні трансформації. Перевагу надаємо мультимедійним репортажам. Фотоілюстрації до текстів обов’язкові. Орієнтовний час перебування в обраній країні – 5 днів. ГО “Львівський медіафорум” покриє витрати на дорогу, харчування та проживання кожного учасника проекту. Щоб взяти участь, просимо надіслати на info@lvivmediaforum.com наступні матеріали: Детальний план репортажу (де вказано, в яку країну ви хочете поїхати; на яку тематику будете писати репортаж; яким буде його головний герой; місця, які плануєте відвідати; час, необхідний на поїздку). Мотиваційний лист (обсягом – до 2 000 знаків), в якому поясните, чому берете участь у проекті, і чим вас зацікавила обрана країна та тема. Резюме/портфоліо, де обов’язково є лінки на ваші опубліковані репортажі. У назві листа напишіть, будь ласка, Black Sea Trust, своє ім’я та прізвище.

Финансирование
Усі матеріали, створені в рамках проекту “Грузія/Молдова/Туреччина/Румунія: випробування демократією”, будуть опубліковані в українських ЗМІ.
Дедлайн
26.06.2017

Міжнародний конкурс молодих підприємців

Міжнародний конкурс молодих підприємців створено для молодих підприємців, які шукають можливості розвитку свого бізнесу і кар'єри в індустрії франчайзингу. Організатори відберуть 20 підприємців, які зможуть отримати наставництво і підтримку від лідерів бізнесу за системою франчайзингу.

Переможці отримають: - можливість відвідати щорічну конференцію IFA (з оплатою транспортних витрат і реєстрації - до 1.500 $); - можливість взяти участь у дводенній освітній програмі для підприємців наступного покоління; - доступ до програми NextGen's Accelerator Program; - можливість взяти участь в змаганні FRANSHARK для отримання грошової винагороди; - взаємодія з ЗМІ; - можливість особисто познайомитися з провідними франчайзерами і іншими молодими підприємцями. У конкурсі можуть брати участь підприємці у віці 21 - 35 років, які займаються бізнесом протягом 1-5 років і мають потенціал зайнятися бізнесом по системі франчайзингу. Для участі в конкурсі необхідно зареєструватися.

Финансирование
Дедлайн
01.09.2017

Премія глобального розвитку

Конкурс розвитку - це інноваційний конкурс, організований GDN (Global Development Network), за підтримки Міністерства фінансів уряду Японії. Мета конкурсу - заохочення досліджень, підтримка дослідників з країн, що розвиваються, фінансування інноваційних соціальних проектів, спрямованих на розвиток.

На конкурс приймаються заявки в двох категорія. 1. Премія за видатні дослідження в галузі розвитку: конкурс дослідницьких програм дослідників з країн, що розвиваються. Пропозиції дослідних тем повинні ставитися до однієї з підтем: - розвиток сільського господарства; - розвиток промисловості; - розвиток цифрових технологій. 2. Премія за найбільш інноваційні проекти розвитку: конкурсна програма грантів, завдяки якій грант можуть отримати неурядові організації, які працюють у країнах. Вимоги до кандидатів - в конкурсі можуть брати участь дослідники та НУО з країн, що розвиваються (країн з низьким рівнем розвитку і середнім рівнем розвитку); - кандидати, які є громадянами зазначених вище країн, але проживають в іншій країні, можуть подавати заявку, якщо вогні знаходяться в іншій країні менше п'яти років; - кандидати повинні бути не старше 45 років; - співробітники багатосторонніх і двосторонніх організацій не можуть брати участь в конкурсі. Для участі в конкурсі необхідно заповнити онлайн заявку у відповідній категорії.

Финансирование
Розмір премії: Перше місце - 30,000 USD Друге місце - 10,000 USD Третє місце - 5,000 USD
Дедлайн
19.07.2017

ПрограммаThe McGraw Fellowship для представників ділової журналістики

Центр ділової журналістики The Harold W. McGraw, Jr. Center for Business Journalism, і City University of New York Graduate School of Journalism пропонують стипендії представникам ділової журналістики з 2014 року. Грант McGraw надає підтримку в навчанні і фінансову допомогу журналістам, яким необхідні час і ресурси для створення важливої ​​статті, або серії статей, які проллють світло на важливу економічну, або бізнес-тему. Приймаються заявки на текстовий, аудіо, або відео репортаж, також заохочується використання більше однієї форми оповіді для надання повної інформації.

Претендувати на грант McGraw можуть всі, хто має не менше 5 років професійного досвіду роботи в сфері журналістики. Також можуть подавати заявки позаштатні журналісти (фрілансери), редактори і репортери, які працюють в новинних організаціях. Всі, хто хоче взяти участь в отриманні гранту повинні надати на розгляд: - добре продумана пропозиція про статтю (репортажі), обсягом не більше 3 сторінок разом із заявкою на участь. Кандидати повинні представити історію також як би вона була представлена ​​редактору журналу, газети, інтернет-сайту, або на радіостанцію: кандидати повинні надати документацію та підстави того, що історія варта уваги. - 3 зразка своїх робіт. Зразки повинні бути опубліковані і було доведено спроможність журналіста повністю розкривати тему. - Резюме - Рекомендації від 2 редакторів, або тих, хто знайомий з роботами кандидата. Заявки на участь приймаються 2 рази на рік - навесні і восени. Дедлайн 1 - 3О червня Дедлайн 2 - 30 листопада. Тим не менш гідні проекти будуть розглядатися і після закінчення дедлайну. Питання щодо програми можна відправляти на англійському на mcgrawcenter@journalism.cuny.edu.

Финансирование
Ділянках пропонується 5,000 $ в місяць. Грант виплачується на період від 1 до 3 місяців.
Дедлайн
30.11.2017

EU 4 Yout

Загальна мета програми EU4Youth є сприяння зайнятості та активної участі молоді в житті суспільства і економіки, шляхом розвитку навичок, необхідних на ринку праці, а також за рахунок підтримки иx стати лідерами і підприємцями, полегшуючи пошук нових професійних можливостей

Конкретні цілі даного конкурсу заявок: 1. Підтримка творчих молодих людей у ​​розвитку їх підприємницького потенціалу та ідей шляхом оснащення їх належними навиками в рамках неформального навчання та практичного досвіду і інноваційних підходів до підприємництва освіти. 2. Розширення доступу до освіти, можливостями навчання, і працевлаштування потенціалу всіх молодих людей, в тому числі вразливих, знедолених, переміщених всередині країни молоді та молоді в районах, порушених конфліктами, шляхом впровадження ефективних альянсів зайнятості між лідерами і організаціями в області ринку освіти і праці, 3. Підтримка національної влади в розробці молодіжної політики, або вдосконалення нормативно - правової бази, шляхом заохочення більш широкого діалогу з питань політики, міжвідомча співпраця в рамках національних адміністрацій та з розвитку партнерських зв'язків для створення робочих місць між відповідними органами та іншими зацікавленими сторонами.

Финансирование
Мінімальна сума: 750 000 EUR. Максимальна сума: 1 500 000 EUR.
Дедлайн
11.07.2017

EYF надає гранти для молодіжних НУО

Європейська молодіжна фундація забезпечує підтримку та надання фондів для молодіжної діяльності, що популяризують права людини, демократію, толерантність і солідарність. Це надає молоді можливість голосу в політичному та демократичному житті, а також необхідні знаряддя для ефективного функціонування у сучасному суспільстві.

Хто може подати заявку? - Міжнародні молодіжні НУО, присутні не менш ніж в 7 державах-членах; - Міжнародні мережі молодіжних НУО зі щонайменше 7 держав-членів; - Регіональні мережі молодіжних НУО з 4-6 держав-членів; - Національні молодіжні НУО держав-членів; - Місцеві молодіжні НУО держав-членів. Організації повинні бути некомерційними, неурядовими, мати власний статут, бути створеними молоддю і для молоді віком 15-30 pоків, і виконувати свою роботу відповідно до цінностей Ради Європи. Проекти повинні бути спрямовані на: - зміцнення миру і співробітництва; - сприйння тіснішій співпраці та взаєморозумінню між молоддю; - заохочення обміну інформацією; стимул взаємодопомоги. Вони повинні також відповідати поточним пріоритетам молодіжного сектору Ради Європи.

Финансирование
Дедлайн
01.10.2017

«Зміцнення довіри - це спільна ініціатива Роберта Боша та Чорноморського Фонду Регіональної Співпраці»

Фонд ім. Роберта Боша і Чорноморський фонд регіональної співпраці німецького фонду Маршалла (BST) продовжують свою спільну ініціативу фінансування для підтримки заходів по зміцненню довіри недержавних суб'єктів Південного Кавказу, України та Молдови, а також сусідніх країн. Партнери переконані, що громадянське суспільство може внести цінний внесок в процес зміцнення довіри, взаєморозуміння і примирення між населенням на територіях, що в даний час (останнім часом), беруть участь в (збройних) конфліктів. Ця ініціатива спрямована на заохочення грантоотримувачів, щоб досліджувати нові способи, методи і підходи до зміцнення взаєморозуміння.

Проекти повинні бути ініційовані організаціями громадянського суспільства, які можуть ефективно залучати цільову аудиторію серед населення регіону в діяльності своїх проектів. Організації, які запитуютья гранти повинні бути офіційно зареєстровані в одній з наступних країн: Азербайджан, Вірменія, Болгарія, Грузія, Молдова та Україна. Участь додаткових партнерів (особливо з ЄС) можливо і вітається. Проекти, які працюють у таких областях будуть особливо цінуються: - підходи до створення і / або зміцнення місцевих, регіональних та національних потенціалів з метою сприяння співіснування і реінтеграції; - транскордонні ініціативи молоді; - підходи до громадянської освіти або активної громадянської позиції; - підходи до примирення і миру, які включають досвід з історії та передача їх молодому поколінню; - мистецтво і культурна робота з метою зміцнення миру і примирення; - роль засобів масової інформації в подоланні стереотипів. Особливий акцент зроблений на багатосторонніх ініціатив Проекти повинні бути зразковими, використовувати нові та інноваційні засоби зміцнення довіри, і мають реалістичний розрахунок і економічний бюджет.

Финансирование
Середній грант буде близько 23 000 доларів США (близько 18 000 євро). Багатосторонні проекти можуть перевищувати цю суму у виняткових випадках.
Дедлайн
29.09.2017