Крымскотатарский Ресурсный Центр

Гранты

Права человека/ Демократия

Фонд захисту людських прав. Малі гранти

Мета - підтримка проектів щодо захисту прав людини в рамках програми "Повага прав людини".

Напрямки проектних пропозицій: захист людських прав; рівні права для людей нетрадиційної орієнтації; участь жінок у політиці та профілактика насилля над жінками; боротьба з найбільш серйозними порушеннями прав людини (смертна кара і катування); свобода думки і слова та свобода інтернету; свобода віросповідання та переконань; права людини та розвиток; розвиток бізнесу та прав людини, включаючи дитячу робочу силу.

Финансирование
499 000 євро
Дедлайн
Постоянно

Фонд сприяння демократії

Вимоги до проектів: – гранти надаються виключно українським НУО; – організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії; – іноземні організації, а також громадяни інших країн не можуть претендувати на отримання фінансування за даною програмою; – грантові заявки необхідно подавати двома мовами: на англійською та українською; – тривалість проектів не може бути більшою за один рік. Кошти, які були витрачені до початку або після завершення терміну проекту, не підлягають відшкодуванню.

Тематика проектів: – права людини, освіта, моніторинг, повідомлення про порушення прав людини; – верховенство права та реформа в галузі права; – підтримка громадських ініціатив; – розвиток виборчої системи; – антикорупційна діяльність та прозорість уряду; – рівність жінок, етнічних та інших меншин; – економічні реформи та інші.

Финансирование
5 000 – 24 000 долл.
Дедлайн
Постоянно

Європейський фонд підтримки демократії (EED)

Заявки приймаються на фінансування проектів, мета яких - розвиток і зміцнення демократичного громадянського суспільства у країнах, охоплених Європейською політикою сусідства.

На гранти EED можуть претендувати організації, рухи, а також активісти, молодіжні лідери та представники незалежних мас-медіа, що діють також в Інтернеті, без огляду на розмір їх структури та формальний статус. Види підтримки EED 1. Фінансування ініціатив з культивування демократії. 2. Профільне фінансування та інституційна підтримка EED зазвичай передбачає покриття поточних витрат, особливо в наступних випадках: Проміжне фінансування: зарплати, витрати на утримання офісу та інші аналогічні витрати, необхідні для роботи, що має безпосереднє відношення до вище зазначених цілей, протягом обмеженого терміну до тих пір, поки не зможуть підключитися інші донори. Початкове фінансування: зарплати, витрати на утримання офісу та інші аналогічні витрати, необхідні для становлення організації і підтримки недавно створеної організації, або для сприяння підвищення рівня її діяльності протягом обмеженого терміну.

Финансирование
суми грантів визначаються індивідуально
Дедлайн
Постоянно

Громадянське суспільство задля розвитку демократії

Ви є представником організації громадянського суспільства України? Маєте ідею проекту, який може сприяти покращенню діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади? Гадаєте, можете реалізувати такий проект протягом року та за умов отримання гранту від ПРООН?

Ми шукаємо проекти, які: - Пропонують більш ефективні шляхи використання вже існуючих методів діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади (наприклад, спрямовані на підвищення участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні та у процесі формування та використання коштів місцевих бюджетів; підтримку місцевих ініціатив, механізмів місцевої демократії, публічного контролю та підзвітності органів влади; розробку інноваційних інструментів стимулювання участі громадян; просування порядку денного реформ на регіональному рівні; залучення організацій громадянського суспільства у впровадження Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на обласному рівні, та інші); - Використовують існуючі законодавчо-регуляторні рамки для створення нових майданчиків для діалогу, демонструючи при цьому сталість таких майданчиків; - Пропонують реалістичні і продумані заходи в сфері адвокації і лобіювання для внесення змін в існуючі законодавчо-регуляторні рамки з метою поліпшення діалогу між організаціями громадянського суспільства та органами влади. У рамках нового п’ятирічного проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії щороку підтримуватиме проекти та ініціативи організацій громадянського суспільства за результатами запрошень до подання проектних пропозицій.

Финансирование
30 000 дол. США
Дедлайн
Постоянно

ПРОГРАММА ПОДДЕРЖКИ ДЕМОКРАТИИ REAGAN-FASCELL

Программа стипендиатов «Демократия Рейгана-Фаскелла» объединяет активистов демократии, ученых и журналистов для пятимесячных стипендий, внося новые идеи и взгляды в Вашингтон, округ Колумбия. Стипендия предлагает важную возможность исследовать новые идеи в сравнительном контексте, проводить индивидуальные исследования и обмениваться передовыми методами друг с другом.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Грантовий конкурс від Фонду демократії Організації Об’єднаних Націй

Фонд демократії Організації Об’єднаних Націй (UNDEF) запрошує громадські організації подати заявки на отримання фінансування для проектів, мета яких – просування і підтримка демократії. Організації, що спеціалізуються у таких сферах, як медіа та свобода інформації, залучення молоді, поліпшення становища жінок, розвиток спільнот, верховенство закону і прав людини, можуть подати заявки на участь у конкурсі грантів.

До розгляду приймаються проекти тривалістю два роки. Проектні пропозиції повинні стосуватися однієї або декількох з цих тем: - гендерна рівність, - діяльність спільнот, - верховенство закону і права людини, - залучення молоді, - посилення взаємодії з владою, - медіа та свобода інформації, - процес виборів, - інструменти для підвищення рівня знань. У цьому раунді UNDEF особливо вітає пропозиції щодо гендерних питань; верховенства закону; ЗМІ; виборчих процесів, орієнтованих на вибори до 2020.

Финансирование
Суми грантів варіюються від 100 000 до 300 000 доларів США.
Дедлайн
20.12.2017
Образование

Програма «Відкритий світ»

Програма «Відкритий Світ» призначена для лідерів України - представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, громадських організацій і ділових структур. Програма, насамперед, розрахована на кандидатів, які, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, показали свої сильні лідерські якості, і зацікавлені у вивченні американського досвіду й підтримці професійних та особистих контактів з американськими колегами після повернення до України.

До складу делегацій «Відкритого Світу» звичайно входить п'ять учасників, що дозволяє зробити програму перебування в США більш насиченою й ефективною. Кожен з делегатів бере активну участь в обміні досвідом і знайомить із реаліями життя американських колег. Програма візиту складається індивідуально для кожної делегації, з урахуванням інтересів і побажань учасників. У більшості випадків делегати зупиняються в американських родинах, що дозволяє їм ближче познайомитися з повсякденним і громадським життям американців. Приймаючі родини у свою чергу одержують можливість довідатися про Україну «з перших вуст» - від людей, що формують її новий вигляд.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Онлайн стажування в Humanium в області захисту прав дітей

Humanium - неурядова організація, яка захищає права дітей і знаходиться в Женеві, пропонує стажування студентам і недавнім випускникам Вузів. Стажер буде працювати в сфері повішення обізнаності та юридичних консультацій. Основні завдання стажиста: Підвищення обізнаності. Стажер буде сприяти підвищенню рівня інформованості в області прав дітей в світі шляхом написання статей блогу, оновлення сторінок різних країн, проведення низки інформаційних кампаній в інтернеті. Юридичні консультації. Стажер буде працювати на гарячій лінії, де буде давати консультації в області прав дитини в реальних справах, підтримувати зв'язок з союзом адвокатів Humanium і відповідати на питання. Зв'язок. Вести сторінки в соціальних мережах (Twitter і Facebook). Збір коштів. Іноді стажист братиме участь в пошуку фінансових партнерів для підтримки проектів Humanium.

Стажер також навчиться працювати з WordPress, Insightly, Canva. Так як стажування проходитиме онлайн, стажист зможе працювати вдома і сам встановлювати графік роботи. Вимоги до кандидатів необхідно мати освіту магістра в галузі права, міжнародного права, розвитку або міжнародних відносин. Студенти магістратури та аспірантури також можуть брати участь; знання англійської мови. У пріоритеті кандидати, які крім англійської також знають французьку або німецьку; кандидат повинен бути дисциплінований, ініціативний і відповідальний; необхідно мати доступ до швидкісного інтернет підключення; необхідно бути присутнім на групових зустрічах щосереди! В інші дні - гнучкий графік. Всі, хто зацікавився даною стажуванням, можуть заповнити заявку і прикріпити до неї CV.

Финансирование
Стажування неоплачуване
Дедлайн
Постоянно

Оплачуване стажування в компанії Nestle

Компанія Nestle пропонує студентам пройти стажування Operations Management Training Internship Program влітку 2017. Стажування буде проходити на 26 заводах Nestle, розташованих в різних частинах США. Стажування триває 12 тижнів.

Стажери працюватимуть в таких трьох основних сферах: виробництво, інжиніринг, якість. Стажистом компанії Nestle може стати кандидат, який: має ступінь бакалавра, яку отримає в грудня 2017 - червні 2018; спеціалізується в інженерній справі (промисловому, механічному, електричному, хімічному, екологічному), в операційному менеджменті та суміжних дисциплінах; GPA 3,0 і вище; має відмінні комунікаційні та аналітичні здібності; вміє відслідковувати дані і аналізувати результати; може створювати і проводити презентації; має знаходити спільну мову з іншими членами команди і може працювати в команді; швидко навчається; може працювати при несприятливих умовах (в холоді, в жарі, при високій вологості ...).

Финансирование
Щомісячна зарплата
Дедлайн
Постоянно

Стажування в США в області права і політики

Стажування у Вашингтоні, США - чудова можливість громадянам будь-якої країни отримати досвід роботи в області впливу на політику, створення стратегій і прав людини. Організатором стажування є організація Advocacy Director, яка забезпечує підтримку і досвід в: - розробці та втіленні адвокатських стратегій і практик, - контакту з державними органами і посадовими особами, - проведення законодавчого дослідження, - навички написання і редагування, - робота з базами даних, - аналіз нововведень в законодавстві і державній політиці, - відслідковувати хід законодавства в Конгресі США, - вивчення міжнародного законодавства і прав людини.

Вимоги до кандидатів: - бути студентом або мати ступінь бакалавра; - мати інтерес до прав людини або соціальної справедливості; - мати знання про регіонах: Карибського басейну і Латинської Америки; - мати можливість проводити дослідження Конгресу США; - уважно ставитися до деталей; - мати навички проактивного вирішення проблем; - знати про Amnesty International; - бути мотивованим і працювати самостійно; - мати сильні міжособистісні якості, грамотну мову і письмо англійською мовою; - мати можливість справлятися із завданнями різної складності; - позитивно дивитися на різні ситуації; - вміти працювати в команді; - проявляти інтерес до розслідування конкретних випадків порушення прав людини; - відмінно володіти англійською мовою; - знання іспанської - плюс! Для участі у стажуванні необхідно заповнити заявку. До заявки необхідно додати файл pdf, в якому вказати: - резюме, - мотиваційний лист, - контактні дані двох осіб, які можуть дати рекомендації.

Финансирование
Стажування неоплачуване. Стажер може працювати повний або неповний робочий день влітку 2017.
Дедлайн
Постоянно

Стипендіальна програма уряду Китаю: «Great Wall Program»

Уряд Китаю спільно з ЮНЕСКО заснувало 75 стипендій для найкращих студентів, аспірантів і дослідників. Стипендію можуть отримати кандидати з країн, що розвиваються. Стипендіальна програма Great Wall Program призначена для підтримки студентів і вчених з країн, що розвиваються в отриманні освіти та проведенні дослідження в Китаї.

Претендувати на стипендію можуть: - Кандидати, які не є громадянами Китаю; - Кандидат повинен бути в доброму здоров'ї (фізичному і розумовому) і мати - ступінь бакалавра, або магістра, або еквівалент цих ступенів; - Кандидати молодше 45 років, які надходять на освітні програми; - Кандидати молодше 50 років, які надходять на програми аспірантури. Як подати заявку: 1. Подати заявку на участь в Національну комісію у справах ЮНЕСКО в рідній країні кандидата. 2. (необов'язково) Роздрукувати бланк заявки на отримання стипендії уряду Китаю і заповнити його. 3. Відскановану копію заповненої заявки відправити Ms. Lydie Ndobo-Mackongo на ndobo@unesco.org 4. Оригінал бланка заявки облямувати Національної комісії у справах ЮНЕСКО в рідній країні кандидата. Розглядаються заявки на отримання стипендії тільки від кандидатів, яких рекомендувало ЮНЕСКО. Уточнити дедлайн можна в національній комісії ЮНЕСКО в рідній країні кандидата. документи: 1. Бланк заявки заповнений англійською, або китайською та 3 фото. 2. Диплом про здобуту освіту. 3. Виписку з оцінками (англійською, або китайському). 4. Два рекомендаційних листи (англійською, або китайському). 5. Кандидати, які надходять на спеціальності пов'язані з мистецтвом повинні відправити СD з прикладами своїх робіт. 6. Навчальний план, або пропозиція про проведення досліджень (англійською, або китайському), не більше 500 слів. 7. Фотокопія пройденого повного медогляду. Бланк можна скачати на: http://www.csc.edu.cn/laihua or http://www.campuschina.org 8. Копія листа від одного з китайських ВНЗ про зарахування на навчання (не обов'язково). 9. Копія дійсного сертифіката HSK (не обов'язково).

Финансирование
Стипендія покриває витрати на: навчання, проживання, щомісячну стипендію, комплексну медичну страховку. ЮНЕСКО покриває витрати на: міжнародний переліт, щомісячні фінансові виплати,вихідна допомога
Дедлайн
Постоянно

European School of Economics

Европейская школа экономики (ESE) - это школа частного бизнеса, предлагающая степень бакалавра, магистратуру или MBA, короткие программы в своих центрах в Лондоне, Риме, Милане, Флоренции, Мадриде, за рубежом в США и онлайн-смежных курсах. Выпускники ESE являются одними из самых конкурентоспособных бизнес-профессионалов на рынке, подготовленными для лидерских ролей в области международного маркетинга, финансов, коммуникации и управления. Благодаря способности индивидуально адаптировать свой курс обучения, ученики ESE:   обучаются за рубежом в центрах ESE по всему миру;   специализируются в самых передовых бизнес-секторах, таких как мода, события, музыка, спорт, искусство, средства массовой информации и человеческие ресурсы;   проходят полные стажировки, выбор из более чем 1500 ведущих организаций по всему миру. Школа без границ, Европейская школа экономики - это новая концепция высшего образования. Сочетание академического мастерства, интернациональности и прагматизма, программы ESE и сертификационные программы предназначены для подготовки нового поколения лидеров и предпринимателей.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Civic Tech Camp 2017

Civic Tech - це проекти/ініціативи розроблені однодумцями, спрямовані на вирішення проблем та соціальні зміни за допомогою сучасних технологій. Щоб розробляти такі проекти не потрібно бути тех-гуру. Ці технології є лише інструментом, який можна швидко опанувати і застосувати.

Американський дім спільно з 1991 Data Incubator організовують дводенний кепм, який допоможе вам втілити свій інноваційний проект у сфері громадянського суспільства. Civic Tech Camp відбудеться 14-15 грудня в Американському домі. Під час дводенного кепму ви з командою: Поспілкуєтеся з тими, хто вже розробив та запустив Civic Tech ініціативи/проекти. Отримаєте необхідні знання та інноваційні інструменти для вирішення проблем. Дізнаєтеся, що таке відкриті дані. Як можна їх використовувати. Як вони допомагають виявляти, вирішувати та запобігати проблемам. Розробите план дій для свого проекту, підберете інструменти та навчитеся ними оперувати. Поспілкуєтеся з менторами та екпертами. Удосконалите свій проект. Презентуєте свій проект, а судді оберуть найкращі, які отримають міні-грант для його втілення. Хто може взяти участь? Громадські діячі; Представники державних установ; Представники неурядових організацій; Активні громадяни.

Финансирование
Участь є безкоштовною. Учасникам з інших міст покриваються витрати на транспорт та проживання.
Дедлайн
23.12.2017

Стипендії Коледжу для випускників університетів з України та інших країн Європейської політики сусідства

Коледж Європи – європейська інституція вищої освіти – пропонує широкий спектр стипендій для випускників університетів з країн Європейської політики сусідства, зокрема з України.

Стипендії поширюються на такі країни як (в порядку абетки) Азербайджан, Алжир, Білорусь, Вірменія, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ліван, Лівія, Марокко, Молдова, Україна, Палестинська автономія, Сирія та Туніс. Процедура відбору: 1. Базову інформацію про навчання кандидат може отримати на веб-сторінці Коледжу (www.coleurope.eu). Тут можна дізнатися про академічні та мовні вимоги програми. 2. Далі кандидати мають зареєструватися та подати свою заявку онлайн. 3. Разом із аплікаційною формою кандидат має також подати документи, що їх вимагає програма (див. інструкції для заявників). 4. Після дедлайну (17 січня 2018 року), всі заявки оцінюватимуть у навчальних департаментах Коледжу Європи. Буде здійснено попередній відбір кандидатів. Попередньо відібраних кандидатів запросять на співбесіду з професорами та асистентами департаментів, на які вони подавали свої кандидатури. Фінальні рішення щодо прийняття того чи іншого кандидата та надання їй/йому стипендії ухвалюватимуть після того, як буде проведено всі співбесіди з заявниками з країн Європейської політики сусідства. З кандидатами зв’яжуться електронною поштою. Більше дізнатися зі сторінки про навчання у Коледжі.

Финансирование
Стипендії на навчання протягом 2018-2019 років покривають вартість навчання, проживання, харчування та дорожні витрати.
Дедлайн
17.01.2018

Конкурс на участь у 7-й «Школі Позитивних Змін»

Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» оголошує конкурс на участь у 7-й «Школі Позитивних Змін», яка відбудеться у м. Дніпро протягом грудня 2017 р. – травня 2018 р. Школа Позитивних Змін – це освітня програма, спрямована на посилення спроможності та організаційний розвиток громадських об’єднань. Програма пропонує комплексних підхід до посилення ефективності організацій шляхом навчання на тренінгах та знайомства з практичною діяльністю найбільш активних регіональних громадських організацій Дніпропетровщини.

До участі у Школі запрошуються організації громадянського суспільства (ОГС), а саме громадські і благодійні організації, які: працюють у центральному та східному регіонах України; мають намір впроваджувати позитивні суспільні зміни у своїй місцевій громаді; готові до конструктивної співпраці з іншими учасниками програми; мають високий рівень мотивації до практичного застосування отриманих знань та навичок; готові приймати участь у всіх заходах програми (організація-учасниця Школи самостійно приймає рішення, хто саме з її представників буде приймати участь у конкретному заході). Програма 7-ї Школи включатиме: Проведення серії з п’яти 2-денних тренінгів: Сучасні підходи до розвитку місцевих громад (14 – 15 грудня 2017 р.). Розробка соціальних проектів (січень 2018 р.). Менеджмент соціального проекту (лютий 2018 р.). Ефективні комунікації (березень 2018 р.). Основи фасилітації (квітень 2018 р.). Консультації фахівців з питань створення, діяльності та підвищення професійного рівня ОГС (грудень 2017 р. – травень 2018 р.). Комунікативні та інтеграційні заходи для учасників, інформаційна підтримка (грудень 2017 р. – травень 2018 р.).

Финансирование
Участь у Школі безкоштовна. Організатори компенсують витрати на проїзд в обидва кінці та забезпечують учасників на час тренінгу матеріалами, проживанням у готелі і харчуванням (кава-паузи, обід).
Дедлайн
07.12.2017

Представництво ЄС оголошує набір на EU Study Days (Єврошколи) у 2017-2018 роках

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на сесії EUStudy Days in Ukraine

До участі у сесіях Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України. Взяти участь можливо лише в одній сесії на вибір.Увага! Дати та міста можуть змінитися, про що організатори повідомлять додатково. Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ: - отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України; - вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини; - поспілкуватися з представниками інституцій Євросоюзу та науковцями; - долучитися до мережі активної молоді, для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому. Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України. Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія. Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно вибрати сесію, у якій би хотіли взяти участь та заповнити відповідну анкету: 23 сесія відбудеться – 15-18 лютого 2018 р. в Ужгороді, http://bit.ly/EUSD_23sessionUzhhorod (дедлайн – 30 січня, 2018 о 23:00) 24 сесія відбудеться – 19-22 квітня 2018 р. у Чернігові, http://bit.ly/EUSD_24sessionChernihiv (дедлайн – 2 квітня, 2018 о 23:00) 25 сесія відбудеться – 21-24 червня 2018 р. у Херсоні, http://bit.ly/EUSD_25sessionCherson (дедлайн – 4 червня, 2018 о 23:00) 26 сесія відбудеться – 19-22 липня 2018 р. в Маріуполі/ Сєвєродонецьку (про точне місто буде повідомлено додатково), http://bit.ly/EUSD_26sessionShid (дедлайн – 2 липня, 2018 о 23:00) Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявкита за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення максимально можливої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою. EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив. Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Финансирование
Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
Дедлайн
30.01.2018
Культура

Fabrica

Fabrica, дослідницький центр і студія в Італії, запрошує представників творчих професій приєднатися до своєї команди дослідників. Взяти участь у програмі можуть програмісти, архітектори, графічні дизайнери, музиканти, письменники, режисери, фотографи, журналісти, ілюстратори, аніматори.

Організатори оплачують учасникам квиток до Італії, житло у Тревізо, обіди з понеділка до п’ятниці, медичну страховку, а також надають щомісячну стипендію на особисті витрати. Вимогами до учасників є: вік до 25 років і знання англійської мови.

Финансирование
стипендія; безкоштовне проживання; страхування
Дедлайн
Постоянно

Грант на оплату транспортних витрат для молодих артистів і представників культури STEP Beyond Travel

Організація European Cultural Foundation - це незалежна організація, яка знаходиться в Нідерландах і функціонує в країнах Європи близько 60 років. Вона фінансує і за її підтримки здійснюється культурний і творчий обмін по всій Європі. За допомогою гранту STEP фінансову підтримку отримують молоді художники, діячів культури, які отримують можливість обмінюватися навичками, досвідом і натхненням. Грант STEP заснований для підтримки молодих художників і діячів культури, яким ще не виповнилося 35 років, або в перші 10 років своєї кар'єри і надає фінансову допомогу в їх гастролях і подорожах по країнах ЄС та країнах, які межують з ЄС.

Вимоги до кандидатів - Кандидатами в отриманні гранту можуть бути працівники сфери культури, або художники, артисти. - Грант можуть отримати громадяни європейських країн, серед яких: Вірменія, А зербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Росія, Україна. - Пріоритет віддається молодим художникам і діячам культури, які мали мінімальний досвід подорожей, пов'язаних з професійною діяльністю. - Кандидати повинні бути старше 18 років. - Кандидати повинні відправлятися в обрану країну вперше. - Співпрацювати з обраної організацією кандидати повинні вперше. - Кандидати повинні мати хоча б одну партнерську організацію в обраній країні. - Кандидат повинен представляти некомерційну організацію. - Заявка подається за 60 днів до поїздки. Для отримання гранту необхідні: - заявка - бюджет - резюме з історією подорожей (не більше 2-х сторінок) - цифрова копія запрошення листи англійською, лист повинен бути адресований заявникові і підписано партнерською організацією, в листі повинна бути вказана така інформація: 1. назва та адреса партнерської організації, контактна особа 2. ім'я та адресу мандрівника 3. підтвердження співпраці 4. план заходів на час приїзду заявника 5. що оплачує організація 6. визнання необхідності отримання гранту STEP. Для цієї програми немає дедлайну, але подавати заявку на отримання грант слід не пізніше ніж за 60 днів до запланованої поїздки. Заявка подається онлайн на сайті організатора.

Финансирование
250-700€
Дедлайн
31.12.2017
ВПЛ/Беженцы

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців

Підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їх проблем та захисту їх прав і свобод.

• проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер; • проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими зіштовхуються внутрішньо переміщені особи; • проект актуальний в регіоні його планованої реалізації; • адекватна кількість прямих/непрямих бенефіціарів; • географія: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Черкаська області; • довгостроковість результату проекту; • бажана співпраця з владою та іншими громадськими організаціями/ініціативними групами, на місцевому/національному рівнях.

Финансирование
до 25 000 грн.
Дедлайн
Постоянно

«Інтерньюз-Україна»

Конкурс на відбір журналістів з АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей для оплати їх роботи в редакціях ЗМІ України.

Перебіг та етапи проекту: – до участі у Програмі будуть відібрані журналісти з АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей, які вимушено покинули свої домівки; – серія навчально-методичних тренінгів з новинної журналістики, написання онлайн-матеріалів та розробки телевізійних матеріалів; – робота журналістів у регіональних редакціях ЗМІ України (травень – грудень 2016 року) на оплачуваній основі (щомісячно); – підсумковий кемп для мережі учасників Програми, який передбачає п’ять лекцій від провідних медіа-експертів щодо тенденцій розвитку ЗМІ.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Humanitarian Education Accelerator Program: Inviting Cutting-Edge Education Innovations

Програма спрямована на визначення ефективних методів по розширенню масштабів освітніх програм та підвищення якості освітнього доступу для біженців та переміщених осіб у всьому світі.

Финансирование
до 300000 фунтів стерлінга
Дедлайн
Постоянно

Проект підтримки працевлаштування/самозайнятості ВПО та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

ЗАПРОШУЮТЬСЯ: Внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві мешканці, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення, віком 18 – 60 років; та проживають у м. Київ, Київській, Львівській, Житомирській, Одеській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Чернігівській, Волинській та Івано-Франківській областях. ЯК ДОЛУЧИТИСЬ ДО ПРОЕКТУ Зателефонувати представнику громадської організації у області, де ви мешкаєте (див. розділ «Регіональний розподіл тренінгів» нижче). Подати коротку заявку на співбесіду координатору громадської організації у відповідній області. Завітати до офісу громадської організації для короткої бесіди та заповнення анкети учасника. В разі неможливості особистої співбесіди (за наявності поважних причин), допускається її проведення по телефону з надсиланням копій документів електронною поштою. Надати копії: довідки ВПО (лише для переселенців); усіх сторінок паспорту та ідентифікаційного коду; свідоцтва про реєстрацію ФОП (обов’язково лише для групи «Мікропідприємництво», для групи «Самозайнятість» – як перевага).

Финансирование
до 650 EUR до 2150 EUR до 400 EUR
Дедлайн
Постоянно
Институциональные программы

Фонд в рамках виконання Програма EGAP

Другий цикл конкурсу, що проходитиме впродовж листопада 2016 – травня 2017 року, націлений на відбір та підтримку ІТ-проектів у 4 пріоритетних напрямах: екологія, інфраструктура, освіта та агропромисловість.

Перші креативні вікенди для відбору команд заплановані на грудень 2016 року (за новинами та оголошеннями в рамках конкурсу слідкуйте на http://egap-challenge.in.ua/) Конкурс, що фінансується Швейцарською Конфедерацією, реалізується Фондом Східна Європа, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Прем’єр-Міністра України.

Финансирование
2 млн грн. та призи від партнерів
Дедлайн
Постоянно

Програма ООН для волонтерів

Волонтерам доведеться справлятися із завданнями різного роду і кандидати повинні бути готові до роботи в різних місцях і повинні вміти швидко пристосовуватися до життя в різних умовах і працювати при різних обставинах. Учасники не можуть вибирати собі роботу (робота визначається потребами організації, а не особистими перевагами працівників); і кінцеве місце роботи учасника буде відомо тільки після того, як кандидата взяли на роботу і після його прибуття на роботу. Переважна кількість програм розраховано на роботу волонтера в період до 12 місяців. Всі волонтери при проходженні стажування підписують поновлюваний контракт на період від 6 до 12 місяців.

У стажуванні можуть брати участь кандидати, які: Мають вищу освіту, або вищу технічну освіту. Мають 2 роки досвіду роботи в подібній сфері. Чи не молодше 25 років (для роботи за кордоном) і не молодше 18 років (для роботи в рідній країні заявника). Відмінно володіють хоча б одним з трьох робочих мов ООН: англійською, французькою, або іспанською. Мають прагнення і бажання працювати волонтером. Можуть працювати в міжкультурної обстановці. Можуть пристосовуватися до складних умов. Мають хороші організаторські здібності. Мають досвід роботи волонтером, або роботи в одній з країн, що розвиваються. Заповнити заявку можна на англійській, французькій, або іспанською мовами. Волонтери можуть працювати за кордоном, в своїй рідній країні (якщо є необхідність в волонтерах) і онлайн.

Финансирование
Оплата витрат
Дедлайн
Постоянно

Стажування в Interpol

Інтерпол, Міжнародна організація кримінальної поліції, круглий рік приймає стажистів в Головний Секретаріат в Ліоні, Франція, або в одне зі своїх регіональних представництв. Стажування може тривати від 2 до 11 місяців.

Вимоги до кандидатів: - Кандидати повинні бути громадянами країн, які перебувають в мережі Інтерпол. - Вік не менше 18 років. - Кандидати повинні бути студентами або випускниками аккердетірованого ВНЗ з дисциплін, схожими зі сферою діяльності діяльністю Інтерполу. - Вільне володіння англійською; якщо стажування буде проходити в одному з регіональних представництв, необхідно буде знання французької, іспанської або арабського. - Необхідно заповнити заявку та надіслати її через сайт Interpol. Після цього, у разі наявності позиції, вам буде висланий імейл з подальшими вказівками.

Финансирование
€550/мес
Дедлайн
Постоянно

“Стажування для реформування”

Проект «Стажування для реформування» має допомогти активним представникам українських громадських організацій, які займаються питаннями верховенства права, ознайомитись із діяльністю та досвідом польських колег або інституцій. Два тижні, проведені учасниками у Варшаві під час реалізації авторських проектів дозволять їм здобути нові знання та уміння, які у майбутньому принесуть користь у роботі над реформуванням української правової системи.

Реалізований проект може передбачати, серед іншого, стажування у польській НГО, спостереження за діяльністю органів державної влади, зокрема, моніторинг судових розглядів справ, участь у тренінгах, організацію польсько-українського заходу, підготовку огляду тощо. Бажаним є, щоб проект, реалізований у Польщі, отримав продовження у подальшій професійній діяльності учасника стажування в Україні. Вимоги до кандидатів: 1. Вік від 23 до 35 років 2. Вільне володіння польською або англійською мовою 3. Робота в неурядовій організації (тобто оплатне виконання завдань на користь організації, зареєстрованої в Україні як громадська організація або спілка на момент подання заявки та реалізації проекту стажування), яка, згідно із своїм Статутом та діяльністю некомерційного характеру, займається питаннями верховенства права, конституціоналізму, аналізу законодавства та правових норм, протидії корупції, прав людини або правової допомоги). 4. Бажаною є освіта у сфері правових, політологічних, економічних або суспільних наук

Финансирование
Центр фінансово забезпечує переліт, проживання та добові для 5 учасників стажування.
Дедлайн
28.02.2018

Оплачуване стажування в США

Організація Americans for Tax Reform пропонує можливість попрацювати з кращими політичними адвокатами в Вашингтоні і відчути на собі відповідальність. Стажери працюватимуть з політичними питаннями пліч-о-пліч з працівниками організації. Стажери стануть повноцінними членами команди і будуть працювати в різних проектах, таких як Taxpayer Protection Pledge і в податкових битвах по всій країні.

Вимоги до кандидатів: - стажерами можуть стати студенти бакалаврату, магістратури та аспірантури, які вивчають всі дисципліни; - в пріоритеті кандидати, які можуть стажуватися в 12 - 14 тижнів протягом осіннього, весняного чи літнього семестру. Кандидат повинен бути: - організованим, відповідальним, незалежним і вміти працювати в режимі дедлайну; - потрібно відмінні комунікативні усні та письмові навички, вміння працювати з соціальними медіа; - стажисти повинні мати професійну манеру поведінки і спілкування по телефону; - кандидати повинні бути зацікавлені податковою реформою і економічною політикою; - фундаментальна орієнтація на свободу. Для участі у стажуванні, необхідно заповнити онлайн заявку.

Финансирование
Організація пропонує стажистам працювати повний робочий день і неповний робочий день. Робота оплачується погодинно.
Дедлайн
31.12.2017

Стажування в компанії Deloitte

Deloitte Touche Tohmatsu Limited - міжнародна мережа компаній, що надають послуги в області консалтингу та аудиту. «Делойт» входить в «велику четвірку» аудиторських компаній і є найбільшою професійною мережею за кількістю співробітників.

Компанія пропонує стажування молоді в 50 країнах, завдяки яким стажисти зможуть познайомитися з роботою компанії та отримати необхідні навички для роботи у великій компанії. Стажування в Deloitte - фантастична можливість наблизитися до світу бізнесу, дізнатися що вас надихає і приваблює і куди він вас може привести. Стажування в Deloitte - це прекрасний досвід, які матиме позитивний вплив на ваше резюме. Компанія пропонує стажування в області аудиту та консалтингу, консультування за ризиками, корпоративних фінансів, реструктуризації, послуг в судових розглядах, податки. Стажування в Deloitte це можливість стати частиною всесвітнього лідера в сфері професійних послуг консалтингу, стати членом глобальної мережі з 225 000 чоловік в 150 різних регіонах. Вам необхідно вибрати відповідну стажування і натиснути "Apply now". Наступний крок - реєстрація. Вам слід підготувати копію резюме, диплома або сертифіката і оцінок. Після того, як Ви подасте заявку, вона буде розглянута і Вас запросять на співбесіду.

Финансирование
Дедлайн
31.12.2017

Стажування в компанії L'Oréal

Лідер світового ринку косметики та парфумерії, компанія L'Oréal пропонує стажування студентам і випускникам вузів.

Компанія виробляє велику кількість духів, марок косметики і засобів по догляду за шкірою і волоссям. Регіональні представництва компанії знаходяться на всіх континентах. Стажування може тривати від 3 до 12 місяців. Вимоги до кандидатів: - компанія L'Oréal пропонує стажування студентам і випускникам вузів; - кандидат повинен мати знання та досвід в тій області, в якій він бажає стажуватися; - потрібно знати мову програми стажування. Як подати заявку? Кандидату необхідно переглянути запропонований компанією програми стажування, вибрати відповідну. Якщо Ви відповідаєте вимогам програми, натискайте APPLY.

Финансирование
Стажування оплачувані
Дедлайн
31.12.2017

Стажування в United Nations Foundation

United Nations Foundation регулярно кличе на стажування в різні підрозділи. Вибір зазвичай є між відділами розвитку співробітництва, зв'язків з громадськістю, а також в напрямках «Здоров'я дітей», «Жінки і популяція», «Технології», «Клімат і енергія», «Розподіл грантів і фінансування».

Нові пропозиції з'являються раз в квартал на сайті організації. В обов'язки входить різна допомога в роботі відповідного відділу. Стажування припадають на осінь, весну і літо, займають весь сезон. Можлива повна або часткова зайнятість. Кандидат повинен бути студентом або випускником вузу. Претенденти повинні надіслати резюме та супровідний лист строго через інтернет.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Стажування у Світовій організації торгівлі (СОТ) в Женеві

СОТ, Світова організація торгівлі, круглий рік приймає стажистів в свій головний офіс в Женеві, Швейцарія. Стажування тривають до 24 тижнів, тривалість залежить від позиції інтерна і департаменту.

Вимоги до кандидатів: - кандидати повинні бути громадянами країн-учасниць СОТ - закінчити хоча б один рік магістратури по суміжних для стажування дисциплін (економіка, право, політологія, міжнародні відносини) - вік кандидатів повинен бути від 21 до 30 років Оформити заявку можна протягом всього року. Зробити це можна онлайн.

Финансирование
Всі стажери отримують приблизно € 1500 в місяць.
Дедлайн
Постоянно

Стажування в Раді з прав людини ООН

Рада реалізує стажерські програми двічі в рік. До участі запрошуються студенти магістратури та аспірантури, а також випускники. Спеціалізація кандидатів повинна бути пов'язана з міжнародним правом, політичними науками, історією, соціальними науками, історією та ін.

Щорічно набирається до 50 стажерів. Заявки приймаються 2 рази на рік: до 30 вересня на стажування з січня по червень до 30 квітня на стажування з липня по грудень Тривалість програм - 3 місяці, стажування може бути додатково продовжена ще на 3 місяці. Вимоги до кандидатів - Кандидати повинні вільно володіти як мінімум двома з шести офіційних мов ООН (англійська, французька, іспанська, арабська, російська або китайський). Як мінімум необхідно середнє володіння англійською або французькою мовою. - Необхідно бути випускником вузу або студентом магістратури або аспірантури - Кандидати повинні бути в змозі оплатити витрати на переїзд та проживання в Женеві - Перевага надаватиметься кандидатам, які володіють досвідом роботи в області прав людини. Для участі в стажування необхідно: - заповнити форму заявки - додати виписку з оцінками, копію диплома або довідку, яка підтверджує, що ви є студентом, медичну довідку, опис дослідження, минулого або планованого - всі документи необхідно зібрати в 2 файли максимум і надіслати електронною поштою на адресу internship@ohchr.org

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Стажування в Комітеті Регіонів Європи

Щороку Комітет регіонів реалізує програму стажувань для молодих випускників. Тривалість стажування - 5 місяців. Заявки приймаються два рази на рік. Стажування включає в себе роботу в одному з підрозділів комітету.

Кандидати повинні або отримати диплом про вищу освіту (або еквівалентну ступінь), або успішно закінчити не менше 4-х років навчання у вузі. Також, кандидати повинні вільно володіти однією з офіційних мов комітету, зокрема, англійською або французькою.  - 16 лютого - 15 липня (весняна стажування); Початок прийому заявок: 1 апреля Дедлайн: 30 вересня (12 noon Brussels time) - 16 вересня - 15 лютого (осіння стажування). Початок прийому заявок: 1 жовтень Дедлайн: 31 березня (12 noon Brussels time) Вимоги до кандидатів - бути громадянином держав-членів ЄС і офіційних країн-кандидатів (особливо мотивовані громадяни други країн також можуть пройти стажування, якщо добре доведуть своє бажання); - мати мінімум ступінь бакалавра; - добре володіти англійською або французькою. Заявку на участь необхідно заповнити онлайн на сайті Комітету.

Финансирование
€1100/міс
Дедлайн
Постоянно

Стажування Європейського Центру з Питань Меншин

Програма стажувань ECMI (Европейскіго Центру з Питань Меншин) існує з моменту заснування організації. Стажери можуть брати участі у всіх дослідженнях, проведених центром, знайомитися з його роботою, відвідувати семінари, літні школи, а також проводити свої власні дослідницькі роботи. Залежно від рішення супервайзера стажисти можуть працювати повний робочий день або тільки кілька годин.

Стажування можливі в декількох областях: - Громадянство і етика - Культура і різноманітність - Конфлікти і безпеку - Політика і громадянське суспільство - Справедливість і державне управління Кандидати можуть вибрати, в якому офісі вони хочуть стажуватися: в головному у Фленсбурзі, Німеччина (на кордоні з Данією) або одному з регіональних (в Грузії або Косово). Стажування неоплачувана, але деяким стажистам може бути надано житло. Час стажувань і дедлайни - Січень березень Дедлайн 30 вересня - Квітень - Червень Дедлайн: 31 грудень - липень - Вересень Дедлайн: 31 марта - Жовтень - Грудень Дедлайн: 30 июня Для участі в програмі необхідно надіслати своє резюме, контакти 3 людей, які могли б вам дати рекомендації, а також роботу, котра подтвеждала б ваш рівень володіння англійською мовою (уривок зі своєї дослідницької роботи до 5 сторінок) по електронній пошті для Maj-Britt Risbjerg Hansen.

Финансирование
Дедлайн
Постоянно

Грантова програма «Відкриті двері» для підтримки короткострокових ініціатив громадських організацій (ЕNGAGE)

Метоюцього конкурсу є підтримка короткострокових (від одного до дев’яти місяців) ініціатив громадських організацій, спрямованих на задоволення виникаючих потреб у залученні громадян та досягнення вимірюваних результатів.

Програма «Долучайся!» в першу чергу приділяє увагу ключовим демократичним реформам та таким наскрізним питанням, як, наприклад: боротьба з корупцією, децентралізація, прозорість і підзвітність уряду (включаючи періоди виборчих кампаній), інклюзивний розвиток (осіб з обмеженими фізичними можливостями, внутрішньо переміщених осіб (ВПО), осіб з нетрадиційною сексуальною орієнтацією (ЛГБТІ), а також інших вразливих груп, молоді) та євроінтеграція. Заходи та види діяльності в рамкахпроектів можуть включати, але не обмежуючись, наступні: -реагування на виникнення непередбачуваних питань у процесі розробки нормативно-правової бази; -міжрегіональні обміни; -організація заходів та участь у заходах; -ініціативи громад та мобілізація громадян для участі у заходах; -заходи спрямовані на боротьбу з корупцією; -молодіжні ініціативи та студентське самоврядування. Очікувані результати: -підвищено рівень залучення громадян; -розроблено та розповсюджено ефективні та інноваційні медіа продукти; -громади споряджені механізмами та інструментами залучення громадян; -обстоювані та запущені ініціативи громад; -підвищено представництво маргіналізованих груп населення у процесах прийняття рішень, громадського нагляду та у житті громад; -на регіональному та локальному рівнях з’являються та успішно розвиваються і діють активісти та нові ініціативи на чолі з організаціями громадянського суспільства. Орієнтовна тривалість гранту: 1-9 місяців.

Финансирование
20000$
Дедлайн
Постоянно

MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді 2018

Метою програми «MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді»- є інтенсифікувати відносини з Україною, надати підтримку молодим людям з Німеччини та України з активною позицією за демократичні цінності та підтримати порозуміння між народами. Підтримуються як вже існуючі, так і нові німецько-українські та німецько-українсько-російські молодіжні партнерства.

Фонд EVZ підтримує в 2018 році німецько-українські та німецько-українсько-російські зустрічі молоді для учасників та учасниць у віці з 16-35 років. Заявки на грант мають бути подані в Фонд EVZ найпізніше до 15 лютого 2018 року. Проекти мають бути закінчені до 30 квітня 2019 р.

Финансирование
Дедлайн
15.02.2018

Програма національних обмінів шукає “лінивих” учасників

Давно мріяли побувати в іншому регіоні України і вдосконалити свої навики у громадській діяльності? Маємо для вас гарні новини. Програма національних обмінів дає можливість пройти міні-стажування у громадських організаціях для активних громадян зі всієї України. Чому варто долучитись до проекту: - щоб обмінятися досвідом, навчитись та навчити; - щоб започаткувати співпрацю та, можливо, створити міжрегіональний проект; - щоб розширити коло знайомств; - щоб ознайомитись із новим містом та його культурою, не витрачаючи на це додаткових часових та фінансових ресурсів.

Для того, щоб взяти участь у міні-стажуванні: - оберіть приймаючу організацію по близькій вам сфері діяльності та географічній віддаленості (ознайомитись із переліком – http://bridges.org.ua/projects/nsrntsuf-ra-tsafkhe-ts-pkrk-fkhaztsvarrk-ts-guspaefenspts-fyenkhsuk/; - заповніть онлайн-анкету за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSegg77iONmbVnc3ls4x4YvlzS5Nz-p2vNvq1hnlEuvPAORfLw/viewform ; - при підтримці вашої заявки – здійсніть свій 2-3-денний візит у вибрану організацію. Критерії відбору: - висока мотивація; - готовність не тільки навчатись, а й зробити свій візит корисним для організації, що приймає; - досвід громадської діяльності як перевага. Громадські організації, які будуть приймати учасників міні-стажування, – активні учасники Програми національних обмінів, що мають великий досвід у проведенні міжрегіональних проектів та з радістю обміняються досвідом.

Финансирование
Міні-стажування триває повних 2-3 дні. Програма покриває витрати на проїзд, житло та харчування під час візиту.
Дедлайн
20.12.2017